شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیسردار صفاری در تبریز: دانشجویان باید با تفکر انقلابی دوران دفاع مقدس نقش آفرین باشند/شهید باقری تحول اساسی در موضوع دفاع ایجاد کرد

سردار صفاری در تبریز: دانشجویان باید با تفکر انقلابی دوران دفاع مقدس نقش آفرین باشند/شهید باقری تحول اساسی در موضوع دفاع ایجاد کرد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 07 بهمن 1397 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: تفکر انقلابی از نیاز‌های اصلی کشوراست و دانشجویان و مراکز دانشگاهی باید با همان تفکر انقلابی دوران دفاع مقدس در توسعه کشور نقش آفرینی کنند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار دریادار پاسدار مرتضی صفاری معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص)، در اجلاسیه دانشجویی کنگره شهید حسن باقری در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با بیان اینکه تفکر انقلابی از نیاز‌های اصلی کشوراست، اظهارداشت: دانشجویان و مراکز دانشگاهی باید با همان تفکر انقلابی دوران دفاع مقدس در توسعه کشور نقش آفرینی کنند.

 

وی تاکید کرد: باید در شرایط کنونی از مبانی مهم و تفکر انقلابی، خدا محوری، ولایتمداری و اطاعت پذیری از ولی فقیه، حق گرایی، شناخت همه جانبه دشمن،برخورداری از مدیریت جهادی، حفظ هویت ملی، خط شکنی در بن بست‌ها و در نهایت ایثار کامل در راه هدف استفاده کنیم.

 

معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) اضافه کرد: تفکر انقلابی بود که توانست دفاع مقدس را اداره کند و بواسطه همین تفکر بود که پیروز شدیم و توانستیم کار‌های عظیمی در عرصه‌های مختلف انجام دهیم تا جایی که از نظر تکنولوژی و علوم، جوانان ایران اسلامی در سطح بالایی قرار گرفتند باید به این جوانان بها داد و به آن‌ها اعتماد کرد.

 

 سردار صفاری، شهید حسن باقری را از فرماندهان شاخص جنگ تحمیلی خواند و اظهارداشت: شهید باقری اثرگذاری متفاوتی بر جنگ داشت و از همان روز‌های اول تحول اساسی در موضوع دفاع ایجاد و اطلاعات عملیات سپاه را راه اندازی کرد.

 

 وی قدرت برجسته تفکر نظامی، رفتار و منش خوب و صاحب سبک بودن را از خصوصیات بارز شهید باقری برشمرد و خاطرنشان کرد: شهید باقری در بحث عملیات روانی نیز سرآمد بود و همیشه اصرار داشت تا در اطلاعات شناسایی صددرصد عمل کنیم تاضمن آشکار شدن روحیه فرماندهان دشمن، بدانیم چه نیرویی و در چه زمانی اعزام کنیم تا پیروزی حاصل شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است