شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: حفظ و گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود آن با ارزش است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: حفظ و گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود آن با ارزش است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی گفت: حفظ و گرامیداشت انقلاب اسلامی به اندازه خود انقلاب مهم و با ارزش بوده و همه آحاد مردم و مسئولان باید در این راستا تلاش کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای آذربایجان شرقی درآئین گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه های علمیه مراغه، اظهار داشتهمه کشور ها در طول این چهل سال توسعه و پیشرفت داشته و خدماتی ارائه کرده اند، اما نکته مهم این بوده که رشد، موفقیت و دستاوردهای انقلاب اسلامی سریع اتفاق افتاده و سرعت رشد و موفقیت با شتاب همراه بوده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر رشد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را 11 برابر رشد و توسعه دنیا عنوان کرد و گفت: در شش سال گذشته رشد و توسعه کشور های دنیا 13 در صد بوده در حالی که نظام جمهوری اسلامی ایران 22 درصد رشد داشته است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه در میان 57 کشور مسلمان دنیا جمهوری اسلامی ایران مقام اول رشد و توسعه را دارد افزود: ما قبل از انقلاب اسلامی از نظر بهداشتی جزء سه کشور آخر قاره اسیا بودیم اما الان جزو سه کشور اول قاره اسیا محسوب می شویم .

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر اظهار کرد: همه حکومت ها و نظام ها در این چهل سال دستآوردهایی داشتند اما یک سری دست آوردهایی هستند که بدون انقلاب اسلامی به دست آوردن انها محال بوده که می توان به رهایی از چنگال جهنمی و تحقیر آمیز از سلطه استکبار جهانی اشاره کرد که فقط با انقلاب اسلامی و امام ممکن شده است.

 

وی گفت: راهپیمایی اربعین را گوشه ای از شکوفایی ، قدرت و ظرفیت مکتب تشیع بوده که در کشور های دنیا اتفاق افتاده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر اضافه کرد: در هیچ زمانی حتی در زمان ائمه معصومین (ع) نیز مکتب تشیع تا این اندازه قدرتمند و تاثیر گذار نبوده و طرفدار هم نداشته است لیکن امروز میلیون ها جوان حاضرند برای مکتب تشیع سرشان را بدهند و این قدرت و عزت فقط با نظام جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

 

وی ادامه داد : اگر انقلاب و اگاهی بخشی های امام راحل نبود این دستاورد ها و ظرفیت ها مهیا نمی شد .

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر افزود: حکومت اسلامی نعمتی است که خداوند متعال ارزانی داشته و در این چهل سال حکومت دینی با محوریت ولی فقیه را تشکیل داده و هنوز هم ادامه دارد و این نیز یکی دیگر از دستاورد های این انقلاب و امام راحل است.

 

وی ادامه داد: پس از انقلاب اسلامی یک جنگ جهانی تمام عیار به مدت هشت سال علیه کشورمان تحمیل کردند که نزدیک به 200 هزار نفر شهید دادیم ولی به برکت خون شهدا وجبی از خاک میهن عزیز اسلامی را از دست نداده ایم .

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر با اشاره به پیشرفت های مختلف جمهوری اسلامی گفت: در زمینه سد سازی در قبل از انقلاب 17 یا 18 مورد سد داشتیم اما امروز از نظر دستیابی به سیستم مکانیزه سد سازی سومین کشور دنیا هستیم .

 

وی افزود: تمامی این دستاوردهای علمی و فنی در اوج کمبودها ، تحریم ها و موانع به دست آمده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه عاشورا با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور ادامه داد: در زمینه ها و مجموعه هایی که مستقیم زیر نظر ولی فقیه با کمترین امکانات فعالیت می کنند بیشترین پیشرفت ها را داشته ایم و این به دلیل وجود روحیه جهادی و انقلابی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر اضافه کرد: مشکل کشور ما کمبود منابع و امکانات نبوده و این مشکلات با مدیریت جهادی و روحیه انقلابی حل می شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است