شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیبا حضور فرمانده سپاه آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ افتتاح سه طرح محرومیت زدایی در میانه

با حضور فرمانده سپاه آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ افتتاح سه طرح محرومیت زدایی در میانه

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 15:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با حضور سردار خرم سه طرح محرومیت زدایی در میانه افتتاح شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در آیین افتتاح طرح های محرومیت زدایی میانه، کمک به محرومین و مستضعفان را از رسالت های اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: نظام ما، خدمت به مناطق محروم جامعه را افتخار می داند.

 

سردار خرم با بیان اینکه روستائیان مناطق محروم، شهید داده اند و در مسیر حفظ این نظام و انقلاب جانفشانی ها کرده اند و در روزهای سخت و دشوار، همواره پشتیبان نظام و ولایت بوده اند، اظهار کرد: این ها افتخاراتی برای نظام و انقلاب  و مایه عزت در پیشگاه خداوند است.

 

وی افزود: عمران و آبادانی روستاها، تولید و اشتغال را رونق می بخشد و وحدت و صمیمیت را محکم و استوار می سازد، بنابراین هم دولت هم روستائیان باید برای آبادی روستاها بکوشند.

 

با حضور سردار خرم و جمعی از مسئولان میانه، پروژه های استخر پلیمری 20000 متر مکعبی برانقار، استخر پلیمری 12000 متر مکعبی کلیان، و منبع آب 100 متر مکعبی روستای قشلاق کاغذکنان میانه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این روستاها احداث شده است، افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است