شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه آذربایجان شرقی: پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان عزت و استقلال پیدا کرد

فرمانده سپاه آذربایجان شرقی: پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان عزت و استقلال پیدا کرد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 13:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در جمع پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه ولایت تبریز اظهارداشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز عزت و استقلال کشورمان خود را نشان می دهد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقیافزود: پس از انقلاب هر جا روی پای خود ایستاده ایم  پیشرفت و عزت داشته ایم  ولی هر جا چشم به دست دشمن دوخته و مشکلات کشور را به امید رسیدن راه حلی از غرب و استکبار به هم دوخته ایم نه تنها پیشرفت نکرده ایم بلکه عقب گرد هم داشته ایم و البته این ذات دشمن است و نباید غیر از این نیز انتظار داشت .

 

سردار خرم بیان داشت: ذات استکبار سلطه گری و چپاول است و در هر جا و هر کشوری که استکبار وارد شده ابتدا ملت و نظام آن کشور را تحقیر کرده و بعد با ایجاد جهل در بین ملت آن کشور زمینه سو استفاده از منابع و امکانات آن خطه را فراهم کرده است. 

 

وی خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز عزت و استقلال کشورمان خود را نشان می دهد و انشالله با هدایت مقام معظم رهبری(مد ظله) و ملت انقلابی عظمت و بزرگی کشورمان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است