شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمعاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: با تلاش مضاعف و امید به آینده در تحقق  گام دوم انقلاب به پیش می رویم

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: با تلاش مضاعف و امید به آینده در تحقق  گام دوم انقلاب به پیش می رویم

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 13 اسفند 1397 ساعت 08:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه هرگز به دشمنان اسلام اعتماد نمی کنیم گفتبا تلاش مضاعف و امید به آینده در تحقق گام دوم انقلاب به پیش می رویم.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ هاشم پور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی در جمع کارکنان سپاه ولایت تبریز گفت: هرگز نباید به دشمنان اسلام اعتماد کنیم چراکه اعتماد به استکبار خسران بزرگی به دنبال خواهد داشت.

 

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی افزود: امروز کشور پیشرفت های قابل ملاحظه ای دارد .

 

وی با اشاره به توان بالای کشورمان در عرصه های مختلف علمی خاطرنشان کرد: کشوری که در دفاع مقدس جلوی 40 کشور ایستادگی می کند و در مراحل پیشرفت علمی پله های ترقی را به سرعت می پیماید با مدیریت درست در خود می تواند وضعیت اقتصاد و معیشت را  نیز بهبود بخشد.

 

هاشم پور ادامه داد: هر جا نسل جوان و انقلابی مورد اعتماد قرار گرفته پیشرفت و حرکت کشور چشمگیر بود .

 

وی اظهارداشت: مشکل غیر قابل حلی در داخل کشور نداریم و همه مسائل امروز با مدیریت درست مدیران انقلابی و جهادی قابل حل است.

 

هاشم پور با اشاره به گام دوم انقلاب و نقش پر رنگ جوانان در ایجاد آن بیان داشت: رهبر فرزانه انقلاب جوانان را یکی از مهم ترین ارکان پیشرفت و موتور محرکه معرفی کشور بیان کرده اند و از این نسل خواسته اند با انگیزه تر از گذشته از انقلاب خود حراست کنند.

 

وی در پایان اظهار داشت: همه باید با تلاش مضاعف و امید به آینده در تحقق این گام مهم نقش خود را ایفا کنیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است