شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیجانشین فرمانده سپاه اسکو : راهیان نور از مهم ترین راه های انتقال معارف دفاع مقدس است

جانشین فرمانده سپاه اسکو : راهیان نور از مهم ترین راه های انتقال معارف دفاع مقدس است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 19 اسفند 1397 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه اسکو گفت: نسل اول انقلاب وظیفه دارد ایثار و رشادت های دوران دفاع مقدس را طبق فرمایش رهبر فرزانه انقلاب به نسل های جدید انتقال دهند چراکه انتقال معارف دفاع مقدس به این نسل از طریق راهیان نور میسر است.

به گزارش سپاه نیوز؛ کاظمی جانشین فرمانده سپاه اسکو اظهار داشت: از جمله برکات و آثار راهیان نور انس هرچه بیشتر نسل جوان با شهداست و به هر میزان که انس نسل جوان با این شهدا بیشتر باشد، در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب ایستادگیشان بیشتر خواهد بود.

 

وی به اهمیت اعزام نسل جوان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: با برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه راهیان نور دشمنان نظام از انحراف فرهنگی نسل جوان مایوس تر شده و جوانان با معنویت بیشتری مسیر زندگانی خود را ادامه خواهند داد.

 

کاظمی به استقبال بسیجیان این ناحیه برای اعزام به راهیان نور اشاره و اظهارداشت: در مرحله نخست 80 نفر از خواهران بسیجی این ناحیه جهت بازدید از مناطق عملیاتی عازم سرزمین های نور شدند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است