شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: حضور مردم در روز قدس مهر باطل بر طرح معامله قرن است

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: حضور مردم در روز قدس مهر باطل بر طرح معامله قرن است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 14:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا گفت: پیام راهپیمایی امروز یک کلمه است، ابطال معامله قرن که طراحی دشمنان است و این حضور در حقیقت مهر ابطال بر آن است.

به گزارش خبرگزاری سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّمفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقیدر حاشیه راهپیمایی حماسی روز قدس در تبریز در گفت‌و‌گویی با خبرنگاران با اشاره به روز قدس اظهار داشت: روز قدس بنا به فرمایش امام راحل روز حیات اسلام است ولی اگر بخواهیم امت اسلامی سربلند و سرافراز شود باید مساله قدس را به عنوان اولین مسئله جهان اسلام تلقی بکنیم.

 

وی افزود: تا زمانی که ما روز قدس را گرامی بداریم اضمحلال پایه های استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسراییل رقم می خورد.

 

فرمانده سپاه عاشورا خاطر نشان کرد: پیام راهپیمایی امروز یک کلمه است، ابطال معامله قرن که طراحیدشمنان است و این حضور در حقیقت مهر ابطال بر آن است.

 

وی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی، گفت: الحمدلله حضور مردم چشمگیر است و با زبان روزه آمدند تا بگویند با پای عهد خود با امام و رهبری محکم ایستاده اند.

 

فرمانده سپاه عاشورا تاکید کرد: امروز مردم آذربایجان و  تبریز مانند همیشه با حضور خود با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کردند.

 

سردار خرّم در پایان با اشاره به توطئه های دشمنان علیه جبهه مقاومت اسلامی گفت: با آمادگی و حضور مردم ولایتمدار در صحنه، شاهد گسترش بیش از پیش جبهه مقاومت اسلامی هستیم.

 

انتهای پیام/ 09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است