شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه: در دوران دفاع مقدس به برکت خون شهدا و مجاهدت رزمندگان وجبی از خاک کشور را از دست ندادیم

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه: در دوران دفاع مقدس به برکت خون شهدا و مجاهدت رزمندگان وجبی از خاک کشور را از دست ندادیم

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 10:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به نقش پشتوانه مردمی نظام اسلامی در صیانت از آرمان های اسلامی و انقلابی گفت: در دوران دفاع مقدس به برکت خون شهدا و مجاهدت رزمندگان وجبی از خاک کشور را از دست ندادیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین رحیم علی طالعی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه در جمع بسیجیان روستایی مراغه افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید از تجربیات چهار دهه انقلاب اسلامی  برای تعالی و رشد کشور استفاده شود.

 

وی ادامه داد: تحقق آرمان های انقلابی، نیازمند پذیرش این مسئولیت توسط جوانان بوده زیرا گام نخست انقلاب را همین جوانان به پیش بردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین طالعی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اضافه کرد: ثبات و امنیت، موتور پیشران کشور در عرصه‌ علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی و اقتصادی و عمرانی است.

 

وی گفت: اوج مشارکت مردمی در مسائل کشور سیاسی چون حضور در صحنه‌های ملی و استکبارستیزی از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه های اخیر است.

 

حجت الاسلام والمسلمین طالعی با اشاره به دوران دفاع مقدس افزود: در دوران دفاع مقدس وجبی از کشور را از دست ندادیم و این به برکت خون شهدا و مجاهدت رزمندگان بود.

 

وی با اشاره به نقش ولایت فقیه در دوران غیبت گفت: التزام و پیروی از قانون اساسی به‌ عنوان یک پیمان و تعهد عمومی، مهم‌ ترین وظیفه‌ ای است که مردم در برابر حاکم اسلامی بر عهده دارند.

 

وی مردم و رهبری را دو رکن اصلی انقلاب بیان کرد و ادامه داد: وقتی دشمن استکباری مشاهده کرد که مردم و رهبر ارکان اصلی حفظ نظام بوده و توطئه های آنان علیه رهبری کار ساز نشد؛ فشار شدید اقتصادی را پیش گرفتند تا مردم را از انقلاب و نظام اسلامی دلسرد کنند.

 

وی نقش مردم همراه با بصيرت دينی، تقويت رهبری، تكيه بر حاكميت دين خدا و دين اسلام را مهم ترين راه مقابله با دشمنان و استكبار جهانی و تداوم انقلاب عنوان كرد و گفت: به یقین، با تكيه بر اين اصول، هيچ بيگانه ‌ای نمی‌تواند بر نظام جمهوری اسلامی خللی وارد كند.

 

حجت الاسلام والمسلمین طالعی با تاکید بر تربیت صحیح و سالم فرزندان به عنوان سدی در برابر راه نفوذ دشمن به خانه ها افزود: خانواده ها فریب جریان سازی و فرهنگ سازی های مبتذل و غلط شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی را نخورده و فرزندان خود را اهل نماز و قرآن به بار بیاورند تا برای امام زمان (عج) سرباز باشند.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است