شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی :دشمنان از مقاومت جوانان ما هراس دارند

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی :دشمنان از مقاومت جوانان ما هراس دارند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 09 تیر 1398 ساعت 09:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهامت و شجاعت شهدای مدافع حرم اجازه نداد دشمنان به اهداف پلید خود نزدیک شوند، اظهارداشت: دشمنان از مقاومت فرزندان ما ترس و وحشت دارند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقیدر آیین گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت شهید حامد جوانی از شهدای مدافع حرم در مسجد فاطمیه تبریز، با اشاره به اینکه اگر چه  شهید جوانی مظلومانه به شهادت رسید، اما الگوی جامعه شد و با مقاومت استقامت و عزتش هم در نزد خدا ازامتحان الهی سرفراز بیرون آمد و هم با شهادت خود به جبهه مقاومت اسلامی و میهن عزیزمان عزت بخشید.

 

وی همچنین با بیان اینکه به لطف خدا امروز جوانان آماده مقابله با جبهه استکبار هستند، اظهار کرد: این مطلب برای ما افتخار بزرگی است و باید تلاش کنیم این تاریخ ارزشمند به فراموشی سپرده نشود.

 

سردار خرم با تاکید بر اینکه همان روز رهبر حکیم و روشن بین و بابصیرت ما آن سوی مرز‌های ایران اسلامی را می‌دیدند و هم اهداف و سیاست‌های شیطانی دشمن را می‌دیدند،خاطرنشان کرد: همین هوشمندی و تدابیر معظم له بود که شهدای مدافع ایستادند و نگذاشتند دشمن یک قدم به حرم آل الله نزدیک شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است