شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: بهترین راه قدردانی از شهدا، خدمت صادقانه و ادامه دادن راه آنان است

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: بهترین راه قدردانی از شهدا، خدمت صادقانه و ادامه دادن راه آنان است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 11 تیر 1398 ساعت 15:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذربایجان شرقی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آن ها هستیم، گفت:بهترین راه قدردانی از شهدا، خدمت صادقانه و ادامه دادن راه آنان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم  فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در دیدار با مادر شهیدان قوچعلی احمدی و ارشد شیخلو در هادیشهر، افزود: تاسی به مکتب عاشورا و نهضت کربلا و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار را از واقعه عاشورا آموخته ایم، فرهنگی که موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج صلابت و اقتدار قرار دارد.

 

وی نقش مادران شهدا را در تربیت فرزندانی چنین شایسته و انقلابی بسیار با ارزش برشمرده و یادآور شد: بهترین راه قدردانی از خون شهدا، خدمت صادقانه و بی‌منت و ادامه دادن واقعی راه ارزشمند آنان است.

 

سردار خرم با گرامیداشت یاد شهدا تاکید کرد: ایمان‌ داریم شهدا، ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند، پس وظیفه‌داریم از راه شهدا با قوت تمام پاسداری کنیم و در روز قیامت در پیشگاه این عزیزان روسفید و سربلند باشیم.

 

فرمانده سپاه عاشورا در پایان این دیدار که در فضایی صمیمی و معنوی برگزار شد، شهدا و خانواده‌های آن ها را برای ملت ایران مایه برکت دانست و خاطرنشان کرد: اکثر کسانی که به جبهه رفتند چشم‌داشتی به منصب‌های دنیوی نداشتند و تنها برای رضای خدا و برای حفظ نظام و ارزش‌های انقلاب و اسلام و ولایت جان خود را فدا کردند.

 

گفتنی است شهید قوچعلی احمدی در تاریخ 65/12/04 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه و شهید ارشد شیخلو در تاریخ 61/05/11 در عملیات مسلم بن عقیل و در منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است