شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه آذرشهر: طرح جهاد همبستگی ملی ، وحدت بین مردم را تقویت می کند

فرمانده سپاه آذرشهر: طرح جهاد همبستگی ملی ، وحدت بین مردم را تقویت می کند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذرشهر طرح جهاد همبستگی ملی را به عنوان یکی از نقاط قوت و از مولفه های قدرت ایران اسلامی در مقابل جهانخواران عنوان و بیان کرد: این طرح دارای مزایای بسیاری است که یکی از آن ها ایجاد و تقویت وحدت بین ملت ایران است.

به گزارش سپاه نیوز؛ پور زینال فرمانده سپاه آذرشهر استان آذربایجان شرقی طرح جهاد همبستگی ملی را یادآور 8 سال دفاع مقدس است دانست و گفت :اگر ایستادگی، مقاومت و از جان گذشتگی های مردم جنوب کشور در مقابل دشمنان قسم خورده و تا بن دندان مسلح نبود ، امروز شاید خبری از ایران نبود و نتیجه این ایستادگی و مقاومت را امروز به خوبی شاهد هستیم.

وی با اشاره به حادثه طبیعی سیل گفت: هیچ امر یا دستور خداوند بدون حکمت نیست و این سیل در پی خود برکات فراوانی همچون پرشدن تالاب ها و دریاچه ها را نیز داشت و باعث شد چرخه زندگی در طبیعت با وجود آب به حد کافی متعادل و مشکل و مساله آب حل شود.

 

فرمانده سپاه آذرشهر بیان داشت: این طرح قدرت و روحیه انقلابی و جهادی مردم قابل تقدیر است و باعث تقویت روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر مشکلات می شود و همچنین اخلاق انسانی نیز حکم به دست گیری و کمک رسانی به مادرانی که چندین شهید در راه وطن و نظام تقدیم کرده اند، می کند.

 

وی با اشاره به جزئیات طرح از ابتدای سال 98 و با جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی مردم اذرشهر طی سه مرحله، اظهارداشت: فاز دوم طرح در دست اقدام می باشد که ساخت 25 واحد مسکونی در جنوب کشور است و نیاز به ادامه همبستگی و اتحاد مردم دارد  .

 

فرمانده سپاه آذرشهر افزود :  25 واحد بین مساجد فعال شهرستان تقسیم شده است تا با استفاده از ظرفیت ها و توانایی های مردم ، کمک رسانی شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است