شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی: روحیه انقلابی و جهادی زمینه ساز برون رفت از مشکلات است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی: روحیه انقلابی و جهادی زمینه ساز برون رفت از مشکلات است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 23 تیر 1398 ساعت 10:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به نقش زنان در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: روحیه انقلابی و جهادی زمینه ساز برون رفت از مشکلات خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در همایش عفاف و حجاب مراغه افزود: نظام سلطه برای ضربه زدن به جامعه اسلامی، فرهنگ عفاف و حجاب را مورد هجمه قرار داده است.

 

حجت الاسلام کاملی فر با بیان اینکه حجاب و عفاف ضرورتی اسلامی است اضافه کرد: حجاب در حقیقت احترام و کرامتی برای زنان در جامعه است و فرهنگی اصیل در جامعه اسلامی و پرچمی برای نظام اسلامی است

 

وی با اشاره به آیات قرآنی و روایات ائمه معصومین (ع) در این زمینه گفت: حجاب و عفاف در سخن، رفتار و کردار نمود پیدا می کند و همه آحاد جامعه باید این فرهنگ اسلامی را در زندگانی اجتماعی و فردی خود نهادینه کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر ادامه داد: حجاب و عفاف مختص زنان نبوده بلکه عفت و حیا باید در بین مردم نیز وجود داشته باشد که لازمه آن تبیین و ترویج این فرهنگ در جامعه است.

 

وی با بیان اینکه حجاب محدودیت و گوشه گیری نیست اضافه کرد: اسلام قائل به حضور فعال زن در خارج از خانه و درون جامعه در قالب فعالیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با رعایت عفاف و حجاب اسلامی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر اضافه کرد: در وضعیت کنونی که دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در جامعه است، روحیه انقلابی و جهادی زمینه ساز برون رفت از مشکلات خواهد بود.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است