شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمعاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه مطرح کرد؛ شهدا ادامه دهنده مسیر اباعبدالله (ع)

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه مطرح کرد؛ شهدا ادامه دهنده مسیر اباعبدالله (ع)

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 17 شهریور 1398 ساعت 12:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدا ادامه دهنده راه و مسیر ابا عبدالله و دنبال کننده فرهنگ و ارزشهای آن امام هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان در یازدهمین یادواره ۷۲ شهید منطقه شنب غازان تبریز افزود: شهدا بر گردن تمامی ما حق دارند و برگزاری یادواره شهدا بخش کوچکی از آن است.

 

وی خاطرنشان کرد : ائمه معصومین یاد شهدای کربلا را تا امروز زنده نگه داشته اند و این درس بزرگی است تا ما هم چهره به چهره و سینه به سینه نهضت حضرت ابی عبدالله را زنده نگه داریم.

 

وی ادامه داد : نهضت ابی عبدالله (علیه السلام) از همان آغاز به خاطر این که یک حرکت توفنده و سیل آسا علیه زور و تزویر بود مورد تهاجم و نفرت دنیای استکبار قرار گرفت و در دوران مختلف ظالمین فرهنگ ظلم ستیزی را در عزاداری ها می‌دیدند لذا از عزاداری برای امام شهیدمان جلوگیری می کردند .

 

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران تصریح کرد: آنها که شیعه واقعی اهل بیت بودند طی این سال ها زحمات بسیار زیادی را متحمل شدند تا این فرهنگ را سینه به سینه انتقال دهند تا ایثار و فداکاری ائمه به نسل های دیگر منتقل شود.

 

وی با بیان اینکه این نهضت برای ما به امانت رسیده و به سختی زنده نگه داشته شده است، افزود: برای نگه داشتن این نهضت سختی ها کشیده شده است اما اراده خدا بر این بود که نهضت حسینی زنده بماند و این بزرگترین معجزه نهضت امام است.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است