شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه استان آذربایجان شرقی: معرفت دینی و بصیرت انقلابی مهمترین ویژگی مردم ایران است

فرمانده سپاه استان آذربایجان شرقی: معرفت دینی و بصیرت انقلابی مهمترین ویژگی مردم ایران است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی سه شنبه, 02 مهر 1398 ساعت 11:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه آذربایجان شرقی گفت: معرفت دینی و بصیرت انقلابی مهمترین ویژگی مردم ایران است که می توانند در مقابل دسیسه های دشمنان ایستادگی کنند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار  عابدین خرم فرمانده سپاه آذربایجان شرقی در آیین تکریم و معارفه فرمانده پیشین و جدید سپاه مراغه، با اشاره به رمز موفقیت ملت ایران گفت: اطاعت از ولایت فقیه اصلی ترین رمز موفقیت ما در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی است .

 

وی اضافه کرد: امروز وحدت ، یک پارچگی و انسجام در کنار اطاعت از ولایت باعث شد کلام تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی که کلید فتح بشریت به دست اسلام است محقق شود.

 

سردار خرم خاطرنشان کرد: امروز مقاومت و ایستادگی ملت ایران الگویی است برای تمامی ملت های آزادی خواه جهان که با تاثیر از انقلاب اسلامی توانسته اند در مقابل زورگویان مقاومت کنند.

 

سردار خرم مدیریت جهادی را علاج مشکلات داخلی دانست و خاطرنشان کرد : مدیریت انقلابی و جهادی می تواند بسیاری از مشکلات و ناملایمتی ها را کاهش دهد .

 

سردار خرم هدف انقلاب را جاری کردن ارزش های اسلامی عنوان کرد و گفت: همه باید متخلق به اخلاق اسلامی و انقلابی باشند و مدیریت جهادی را سر لوحه کارهای خود قرار دهند.

 

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است