شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: تکریم شهدا و تجلیل از خانواده آن ها وظیفه دینی و انقلابی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: تکریم شهدا و تجلیل از خانواده آن ها وظیفه دینی و انقلابی است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی چهارشنبه, 29 آبان 1398 ساعت 08:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی اظهارداشت: تجلیل و تکریم شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آن ها وظیفه دینی و انقلابی مااست.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در آیین بزرگداشت سالروز شکست محاصره سوسنگرد، افزود: شهدا به این تجلیل ها نیازی ندارند، اما ما برای پیمودن صراط مستقیم نیاز به برگزاری چنین برنامه‌هایی داریم.

 

 وی اضافه کرد: همه مدیون شهدا هستیم چراکه شهدا پهلوانان و قهرمانان واقعی ایران هستند و تجلیل و تکریم شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آن ها وظیفه دینی و انقلابی مااست.

 

گفتنی است ؛ در این آیین برخی از جانبازان عملیات شکست محاصره سوسنگرد به بازگویی خاطرات خود از این عملیات پرداختند و همچنین از خانواده شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم نیز تجلیل شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است