شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: بسیج سد محکمی در مقابل دشمنان است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی: بسیج سد محکمی در مقابل دشمنان است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 14:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بسیج سد محکمی در مقابل دشمنان است گفت :  در این ۴۰ سال انقلاب هر جا که جانفشانی نیاز بوده بسیج در آن حضور داشته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی در جمع بسیجیان تبریز، افزود: هفته بسیج یادآور فرمان راهبردی امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است زیرا هرچقدر از عمر آن می‌گذرد، اهمیت این فرمان بیشتر و آشکارتر می‌شود.

 

وی اضافه کرد: اکنون بسیج مظهر مشارکت مردمی، حمایت‌های مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و اولین قدم این نهاد مقدس در نظام مقدس جمهوری اسلامی همین انقلاب اسلامی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر با اشاره بر اینکه ایجاد آمادگی در دل‌ های انسان‌ های مخلص ایران اسلامی و همه مسلمین از اهداف بسیج است، افزود: در ۴۰ سال گذشته در سایه تفکر بسیج از همه تهدیدهای خطرناک دشمن نه تنها عبور کردیم بلکه آنها را به فرصت تبدیل و برای ارتقای کشور استفاده کردیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان شرقیادامه داد: هم اکنون نیز بسیج برای انجام راهبردهای تعیین شده گام دوم آماده بوده و ظرفیت‌های بزرگ آن در بخش های مختلف مانند بسیج اساتید، پزشکی، زنان، مهندسین، کارمند و بازاریان سازماندهی شده است که از این ظرفیت می توان در تحقق گام دوم انقلاب استفاده کرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است