شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا : اخلاق و معنویت از توصیه های مهم مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا : اخلاق و معنویت از توصیه های مهم مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 09:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: در گام دوم انقلاب یکی از توصیه های مهم مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) مسائل اخلاقی و معنویت است، تحقق اهداف انقلاب در گام دوم بدون تحول اخلاقی و معنوی امکان پذیر نیست.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن کاملی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در همایش مشترک مسولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه و مسولین تعلیم و تربیت بسیج نواحی سپاه عاشورا، اظهار داشت: یکی از مباحث مهمی که رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تاکید دارند و در ۸ فرمان برای صددرصدی کشور نیز آن را بیان کردند، این است که «من از سپاه صددرصد راضی هستم ولی قانع نیستم». سپاه جزو پر افتخار ترین مجموعه های این نظام است.

 

وی افزود: عرصه دیگری که از همه مهمتر تلقی می شود، تلاش برای حفط معنویت است که مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) هم روی آن تاکید دارند. در گام دوم انقلاب هم یکی از توصیه های مهم مقام عظمای ولایت، مسائل اخلاقی و معنویت است. تحقق اهداف انقلاب در گام دوم بدون تحول اخلاقی و معنوی امکان پذیر نیست.

 

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر به تشریح 10 عامل معنویت زا که از سوی نماینده ولی فقیه در سپاه بیان شده بود پرداخت و یادآور شد: دستورالعمل «بایدها و نبایدهای سازمانی» از سوی نماینده محترم ولی فقیه در سپاه صادر شده است که ناظر بر تقویت اخلاق و معنویت است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ادامه داد: در این دستورالعمل، مسائلی مانند رعایت حقوق مادی و معنوی کارکنان نیز دیده می‌شود. همچنین خودداری از بکارگیری کارکنان خارج از وقت اداری، ترویج حلال خواری و راه اندازی نهضت صرفه جویی نیز دیگر موارد درج شده در این دستور العمل است.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است