شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: شهادت سردار سلیمانی حماقت آمریکا را به اثبات رساند

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: شهادت سردار سلیمانی حماقت آمریکا را به اثبات رساند

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی شنبه, 14 دی 1398 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی اوج حماقت و زبونی آمریکا را در جهان به اثبات رساند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم  در گفت وگویی اظهار داشت : از آنجائیکه دشمنان اسلام و انقلاب طی سال های پس از انقلاب نمی توانند در برابر جمهوری اسلامی کاری از پیش برند دست به چنین حماقت هایی می زنند، غافل از اینکه این چنین جنایت های بشری، حماقت و بیچارگی آنها را برای جهانیان نشان می دهد.

 

وی اظهار داشت: دشمن فکر می کند با شهادت سردار سلیمانی می تواند با محور مقاومت مقابله کند در حالی که راه و مسیر سردار سلیمانی روشن بوده و همرزمان آن شهید تداوم بخش راه و منش او در مبارزه با استکبار خواهند بود.

 

سردار خرم ادامه داد: همچنانکه فرماندهی کل قوا در پیام تسلیت خود تاکید کرده اند، بدون تردید رزمندگان جبهه مقاومت انتقام سخت و فراموش ناشدنی از جنایت آمریکای جهانخوار خواهند گرفت تا درس عبربتی برای تمامی بدخواهان اسلام و انقلاب شود.

 

وی به برنامه های سوگواری مردم آذربایجان شرقی برای گرامیداشت یاد و نام سردار سلیمانی اشاره و اضافه کرد: مجالس مختلف سوگواری در مساجد و هیات های حسینی برگزار شده و به همین مناسبت بازار تاریخی تبریز امروز ( شنبه)تعطیل است.

 

سردار خرم گفت: مردم آذربایجان و تبریز همیشه ولایت مداری خود را در تاریخ نشان داده اند و امروز نیز در سوگ شهادت سردار سلیمانی به سوگ نشسته اند.

 

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: امروز ( شنبه ) پس از نماز مغرب و عشاء مجلس سوگواری با حضور آحاد مختلف مردم در مصلای اعظم امام خمینی(ره) برگزار می شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است