شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: فضای مجازی حضور جهادی جوانان را می طلبد

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی: فضای مجازی حضور جهادی جوانان را می طلبد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 13:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی با اشاره به ورود جهادی جوانان در عرصه فضای مجازی، گفت: جوانانی که برنامه های انقلاب اسلامی را به درستی تشخیص دادند و پیشرانی کردند باید در عرصه فضای مجازی هم به صورت جهادی وارد شوند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی در اختتامیه دومین رویداد تولیدات تخصصی فضای مجازی که در دانشکده هنر و معماری تبریز برگزار شد، اظهارداشت: چنانکه مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) تاکید کرده‌اند، چاره‌ای جز قوی بودن در فضای مجازی نداریم.

 

وی با تاکید بر نقش جوانان در راستای قوی شدن در عرصه فضای مجازی تصریح کرد: این ممکن نیست مگر اینکه جوانان کشور را پیشرانی کنند و در این فضا با فعالیت‌های تخصصی خود و هم افزایی حضور یابند.

 

سردار خرم با اشاره به ورود جهادی جوانان در این عرصه، گفت: جوانانی که اهداف انقلاب اسلامی را به درستی تشخیص دادند و پیشرانی کردند باید در عرصه فضای مجازی هم به صورت جهادی وارد شوند.

 

وی با اشاره به این که جهاد باید در مقابل دشمن، همگانی و تخصصی و بر اساس نیازسنجی افکار جامعه امروز باشد، اذعان داشت: کار جهادی ویژگی دارد اینکه این جوانان در اینجا 48 ساعت نخوابیده‌اند، به منزله شب‌های عملیات در دفاع مقدس است و این آمادگی باید برای مدیریت افکار باشد که می‌تواند الگویی برای سایر عرصه‌ها باشد.

 

سردار خرم با بیان این که جنگ سایبری به عنوان ارتش سری درهمه کشورها و مخصوصاً در فعالیت‌های دشمنان ما دیده می‌شود، عنوان داشت: توازن قوایی اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه ارتش سایبری فعال باشد.

 

فرمانده سپاه عاشورا، با اشاره به اینکه حرکت‌های شما به عنوان نیرویی خواهد بود که دشمنان را در جنگ سایبری به عقب نشینی وا خواهد داشت، افزود: مسئولین نیز باید از این جوانان و ایده‌های آنان حمایت کنند.

 

گفتنی است ؛ دومین رویداد 48 ساعته تولیدات تخصصی فضای مجازی در محورهای گیم با موضوعات شهدای مقاومت و ملت مقاومت، پویا نمایی با موضوع باید قوی شویم و محور نرم افزار با موضوع رونق تولید و‌ اقتصاد مقاومتی در دانشکده معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز با تقدیر از نفرات اول تا سوم، بکار خود پایان داد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است