شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیبه همت سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ افتتاح و به بهره برداری درمانگاه ولایت تبریز

به همت سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی صورت گرفت؛ افتتاح و به بهره برداری درمانگاه ولایت تبریز

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 13 بهمن 1398 ساعت 09:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه سپاه همیشه به دنبال محرومیت زدایی بوده است از افتتاح و بهره برداری درمانگاه ولایت تبریزخبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ متولیان مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در آیین افتتاح درمانگاه ولایت در تبریز با بیان اینکه سپاه همیشه به دنبال محرومیت زدایی بوده است، اظهار داشت: درمانگاه ولایت تبریز در منطقه یاغچیان با 700 متر زیربنا و در محیطی به وسعت هزار و 350 متر با همکاری سپاه عاشورا افتتاح و به بهره برداری رسید که کار ارزشمندی است.

 

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور افزود : انجام کارهای عمرانی در حال حاضر سخت است و باید از مسئولان سپاه عاشورا بابت انجام چنین کاری تشکر و قدردانی کنم. ما باید در این مجموعه‌ها تلاش کنیم تا تعرفه‌های درمان کاهش یابد .

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 180 هزار پزشک و پرستار عضو بسیج جامعه پزشکی هستند که از ظرفیت آن ها برای درمان مردم مناطق محروم و کم برخوردار استفاده می‌کنیم.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است