شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورای استان  آذربایجان شرقی: انقلاب اسلامی رستاخیز ملت ایران علیه استکبار جهانی بود

فرمانده سپاه عاشورای استان  آذربایجان شرقی: انقلاب اسلامی رستاخیز ملت ایران علیه استکبار جهانی بود

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی دوشنبه, 21 بهمن 1398 ساعت 13:14
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی از انقلاب اسلامی به عنوان رستاخیز ملت ایران علیه استکبار جهانی یاد کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا آذربایجان شرقی در همایش گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با بیان اینکه باید انقلاب اسلامی را رستاخیز ملت ایران بر علیه استکبار جهانی نامید، افزود: همه ما اگر مسئولیت خود را طبق آموزه‌های دینی که داریم به خوبی، به موقع و بی کم و کاست انجام دهیم قطعآ نزد خدا رو سفیدیم که این موضوع بسیار مهمی است.

 

وی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  منشوری بر گرفته از چهل سال گذشته و وضعیت حال حاضر و حرکتی برای چهل سال آینده است تا به وضع مطلوب برسیم و ما در طول این چهل سال این آموزه را عملاً دیدیم و هرکجا برای خدا کار و حرکت کردیم خدای متعال برکت داده و ثابت قدممان کرد.

 

سردار خرم با اشاره به رشادت‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برای تامین امنیت ملت و امنیت مسلمانان منطقه گفت: سردار می‌گفت اگر خودسازی نداشته باشیم، ولایت پذیر نباشیم و برای خدا کار نکنیم تمام کار عمرمان را ضایع کرده ایم پس باید در مسئولیتمان اول برای خدا، دوم برای مردم کار کنیم که این نیازمند خود سازی است.

 

وی اضافه کرد: عدالت و مبارزه با فساد لازم و ملزوم همدیگر هستند که در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری آمده است همچنین الزامات تحقق عدالت در گام دوم انقلاب نیز مسائل بسیار مهمی هستند که باید به آن‌ها نیز توجه کنیم تا عدالت در جامعه جاری شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است