شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی خبر داد: تشکیل قرارگاه بسیج ملی مبارزه با کرونا در آذربایجان شرقی

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی خبر داد: تشکیل قرارگاه بسیج ملی مبارزه با کرونا در آذربایجان شرقی

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 25 اسفند 1398 ساعت 09:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در استان گفت: قرارگاه بسیج ملی مبارزه با کرونا در تشکیل شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار عابدین فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در تبریز با بیان اینکه شاهد افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان هستیم به اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در استان اشاره داشت.

 

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در استان ضروری است، افزود: در اجرای این طرح ۳۲ هزار نفر پس از طی دوره‌های آموزشی مشارکت دارند.

 

سردار خرم با اشاره به اینکه در مرحله اول اجرای این طرح ۸ هزار نفر در حال آموزش هستند، ادامه داد: این تعداد بعد از اتمام دوره آموزشی در مراکز سلامت مستقر خواهند شد و از طریق ارتباط تلفنی همه جمعیت مناطق تحت پوشش مراکز را از نظر علائم بیماری غربال‌گری می‌کنند.

 

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه در جریان اجرای این طرح تمام افراد با هماهنگی مراکز سلامت و پایگاه‌های مقاومت بسیج غربال‌گری می‌شوند، گفت: هدف از اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا قطع چرخه بیماری بین افراد مبتلا و سالم است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است