شما اینجا هستید: خانهاستانهاآذربایجان شرقیفرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: سپاه عاشورا ۱۶۷ کارگاه تولید ماسک را فعال کرد

فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی: سپاه عاشورا ۱۶۷ کارگاه تولید ماسک را فعال کرد

منتشرشده در آذربایجان‌ شرقی یکشنبه, 10 فروردين 1399 ساعت 20:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی گفت: سپاه استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا در راستای خدمات‌رسانی بهینه به آحاد مردم و نیز کمک به حوزه بهداشت و درمان ۱۶۷ کارگاه تولید ماسک را فعال کرده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارعابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی نقش سپاه و بسیج در مقابله با ویروس کرونا را بسیار مهم و خطیر خواند و افزود: مجموعه‌های سپاه و بسیج همچون دوران دفاع مقدس همواره آمادگی کامل برای مقابله با هر تهدیدی را دارند و این آمادگی تنها منحصر به حوزه‌های دفاعی و نظامی نیست.

 

وی اظهار کرد: همچنانکه سپاه و بسیج در دوره‌های مختلف پس از دفاع مقدس در بخش‌های سازندگی، عمران و آبادانی و خدمات بهداشتی و درمانی و فرهنگی با قدرت در میدان حضور داشته اند، این بار نیز در حوزه درمان و مقابله با ویروس کرونا پا به عرصه گذاشته و تا زمانی که این بیماری مهار کامل نشود، به اقدامات خود ادامه خواهد داد.

 

سردار خرم اضافه کرد: بر همین مبنا در کارگاه‌های تولید ماسک سپاه و بسیج روزانه افزون بر ۵۰ هزار عدد ماسک تولید می‌شود.

 

وی افزود : علاوه بر فعال سازی کارگاه‌های فوق، تعداد هشت هزار نفر از بسیجیان آذربایجان شرقی نیز در طرح غربالگری ویروس کرونا در سطح شهرها و روستاهای استان مشارکت دارند که تاکنون موفق به غربالگری ۷۳ درصد جمعیت بیش از ۴ میلیون نفری این خطه شده اند.

 

سردار خرم با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال گذشته همواره تهدیدات را به فرصت برای کشور تبدیل کرده است، گفت: امروز نیز بسیج و سپاه همانند دوران دفاع مقدس برای مقابله با کرونا وارد عمل شده است و با تمام قدرت در این عرصه پای کار است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است