شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد : توزیع ۷۲۰۰ بسته معیشتی میان محرومان استان

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خبر داد : توزیع ۷۲۰۰ بسته معیشتی میان محرومان استان

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 17 فروردين 1399 ساعت 13:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهراز توزیع ۷هزار و ۲۸۰ بسته معیشتی سپاه بین خانوارهای نیازمند و محروم استان بوشهر خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهربا تبریک نیمه شعبان میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) به اقدامات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مقابله با ویروس کرونا پرداخت و اظهار داشت: تاکنون 24 هزار 179 منطقه، مکان و واحدهای مختلف در شهرها و روستاهای استان بوشهر با تلاش بسیجیان علیه ویروس کرونا ضدعفونی شده است.

 

وی، از توزیع 330 هزار بسته اقلام بهداشتی و ضدعفونی میان مردم و مراکز درمانی توسط بسیجیان استان خبرداد و بیان کرد: در این راستا تاکنون یک میلیون و 104 هزار ماسک، دستکش و لباس ویژه بیمارستانی تولید و میان مردم و واحدهای درمانی توزیع شده است.

 

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به فعالیت 253 گروه جهادی در امر مقابله با بیماری و ویروس کرونا خاطر نشان کرد: در راستای راه‌اندازی سامانه اطلاع رسانی پیشگیری از ویروس کرونا اقدامات مهم انجام شده و 71 هزار بروشور توسط بسیجیان استان بوشهر توزیع شده است.

 

سردار رزمجو با اشاره به مشارکت تیم‌های بسیجی در اجرای طرح غربالگری گفت: در این راستا با همکاری جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و بسیجیان یک میلیون و 619 هزار نفر در تشخیص ویروس کرونا غربالگری شده‌اند.

 

وی، ازتوزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های محروم استان خبر داد و  تصریح کرد:  برنج، گوشت قرمز و مرغ از جمله محصولات تهیه شده در این بسته معیشتی است.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون 7 هزار و 287 بسته معیشتی میان افراد بی بضاعت استان بوشهر توسط بسیجیان توزیع شده است افزود: این اقلام از سوی فرمانده کل سپاه، قرارگاه خاتم‌(ص) و سپاه استان تهیه و بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان بوشهر توزیع شده است.

 

سردار رزمجو با اشاره به فعالیت 134 کارگاه تولید ماسک در سراسر استان بیان کرد: خانوارهای مختلف استان بوشهر با چرخ خیاطی شخصی با روحیه جهادی در عرصه تولید ماسک فعالیت می‌کنند که خدمات آنان در خور تحسین است.

 

وی، با اشاره به همکاری بسیجیان با ناجا و هلال احمر در اجرای طرح فاصله گذاری خاطر نشان کرد: 5 هزار بسیجی  روزانه در اجرای طرح‌های مقابله با ویروس کرونا فعالیت دارند و روزانه 70 هزار ماسک و 16 هزار  دستکش تولید، بسته بندی و توزیع می‌کنند.

 

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، تولید موشن گرافی و آموزش پیشگیری از ویروس کرونا را از دیگر اقدامات سپاه استان بوشهر دانست و گفت: در حمایت از مدافعان سلامت بسیجیان در فضای مجازی و تولید کلیپ‌های نمایشی و بروشور اقدامات مهمی انجام داده‌‌اند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است