شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر مطرح کرد: تشکیل ستاد قرارگاه همدلی بقیه الله (عج) با هدف  کمک‌ به اقشار نیازمند / فعالیت ۲۶۰ گروه جهادی استان بوشهر در عرصه مقابله با کرونا

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر مطرح کرد: تشکیل ستاد قرارگاه همدلی بقیه الله (عج) با هدف  کمک‌ به اقشار نیازمند / فعالیت ۲۶۰ گروه جهادی استان بوشهر در عرصه مقابله با کرونا

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 25 فروردين 1399 ساعت 13:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پنج هزار بسیجی استان بوشهر در قالب ۲۶۰ گروه جهادی در عرصه مقابله با بیماری کرونا فعالیت می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهراظهار داشت: نیروهای جهادی از پیشتازان مقابله با بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع آن هستند و در استان بوشهر هم کارهای بزرگی صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به فعالیت پنج هزار بسیجی استان بوشهر در قالب ۲۶۰ گروه جهادی در عرصه مقابله با بیماری کرونا اضافه کرد: در کارگاه‌های جهادی استان روزانه ۷۰ هزار ماسک و ۱۶ هزار دستکش تولید می‌شود.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر توزیع بسته‌های معیشتی بین ۲۹ هزار خانوار استان خبر داد و اضافه کرد: تاکنون بیش از ۱.۷ میلیون ماسک و ۳۴۳ هزار لیتر مواد بهداشتی میان مردم توزیع شده است.

 

وی با اشاره به ضدعفونی بیش از ۴۶ هزار نقطه استان توسط گروه‌های جهادی و بسیجیان خاطرنشان کرد: بسیجیان استان بوشهر در کنترل خودروها در ۹۵ ایستگاه شهری و روستایی یک میلیون و ۳۲ هزار نفر در تشخیص کرونا غربالگری کرده‌اند و افراد مشکوک به داشتن این بیماری به مراکز درمانی هدایت شده‌اند.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه استانی رزمایش همدلی و مواسات گفت: توزیع بسته‌های معیشتی و کمک‌رسانی به اقشار نیازمند به ویژه در ماه مبارک رمضان از اهداف مهم این قرارگاه است.

 

سردار رزمجو بیان کرد: ستاد قرارگاه همدلی بقیه الله (عج) با هدف مدیریت فقر در جامعه و فقرزدایی در استان بوشهر تشکیل شده و پس از شناسایی افراد بی‌بضاعت خدمات ویژه‌ای به خانواده‌هایی که به سبب بروز ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی، معیشتی و درآمدی شده‌اند ارائه می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است