شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: ۸۷۳ پروژه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر اجرا شد

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: ۸۷۳ پروژه محرومیت‌زدایی در استان بوشهر اجرا شد

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از اجرای ۸۷۳ پروژه محرومیت‌زدایی در استان هم‌زمان با برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در آئین تجلیل از مسئولان برگزارکننده کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر اظهار داشت: کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر هم‌زمان از ۲۸ شبکه استانی و سراسری به صورت زنده پخش شد و از محاسن این کنگره تولید و پخش ۲۳ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و فضای مجازی است. 

سردار رزمجو افزود: در کنار برنامه‌های فرهنگی کنگره و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر ۸۷۳ طرح محرومیت‌زدایی به نام شهدا آغاز و برخی از آن‌ها افتتاح شد.

 

وی بابیان اینکه این کنگره ۲۵ دی‌ماه سال قبل باشکوه خاصی برگزار شد اظهار داشت: در این راستا ۲۱ کمیته تخصصی در بخش‌های مختلف تشکیل شد.

 

سردار رزمجو با گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه به‌فرمان امام راحل خاطرنشان کرد: این نهاد با دوراندیشی امام راحل در راستای مقابله با اهداف دشمنان ایجاد شد و خدمات ارزنده‌ای به ایران اسلامی ارائه و دارای کارنامه درخشانی در عرصه‌های گوناگون است.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان اینکه کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر با هماهنگی و همدلی به بهترین وجه برگزار شد افزود: در برگزاری این کنگره در مدت بیش از ۲ سال کارها و برنامه‌های مهمی اجرا شد.

 

سردار رزمجو با قدردانی از فرمانداران، شهرداران، ائمه جمعه، نیروهای مسلح و همه کسانی که سهمی در برگزاری کنگره داشتند گفت: در برگزاری کنگره شهدا ۱۰۳ جلد کتاب برای کنگره تألیف و جمع‌آوری شد که ۷۶ جلد آن به چاپ رسید و بقیه نیز آماده چاپ است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است