شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: قرارگاه‌های اوقات فراغت جوانان در استان بوشهر راه‌اندازی شود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: قرارگاه‌های اوقات فراغت جوانان در استان بوشهر راه‌اندازی شود

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 11:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: کادر سازی، سازمان‌دهی و ایجاد قرارگاه‌های اوقات فراغت ویژه جوانان یکی از وظیفه بسیار مهم و مبنایی مدیران و متولیان این امور است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در بازدید از مجلس جز خوانی قرآن کریم در مرکز افق شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: مسئولان باید نسبت به این مأموریت رسالتی و اخلاقی اهتمام داشته باشند و تمام وقت و امکانات خود را در راستای خدمت بدون نقص به مردم جامعه، مصرف و موانع موجود را مرتفع کنند.

 

وی تصریح کرد: کادر سازی، سازمان‌دهی و ایجاد قرارگاه‌های اوقات فراغت ویژه جوانان و خانواده‌های علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و قرآنی یکی از وظیفه بسیار مهم و مبنایی مدیران و متولیان این امور است.

 

سردار رزمجو با تأکید بر خدمات‌رسانی در همه ایام سال به ویژه در ماه مبارک رمضان گفت: در این ایام باعظمت و پربرکت همه خادمان و مسئولان باید رزمایش کار و خدمت را در جامعه به نمایش بگذارند.

 

وی اضافه کرد: پروردگار سبحان در ساختار نظام عالم هستی و دایره رحمت بیکرانش موجبات آرامش و امنیت و رفاه را با برنامه‌ریزی مبتنی بر دانایی و آینده‌نگری بر اساس علم و حکمت آفرینش را فراهم کرده و در اختیار انسان‌ها قرار داده است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با ابراز بر اینکه شکرگزاری، سپاسگزاری و قدرشناسی وظیفه انسان‌ها در برابر رحمت و نعمات بی‌پایان الهی است گفت: همه خادمان مردم باید بر محور سعی و تلاش و با داشتن برنامه‌ریزی دقیق علمی و اجرای قوی و کامل برنامه‌ها به مردم خدمات‌رسانی کنند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تأکید بر خدمات‌رسانی در همه ایام سال به ویژه در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: در ایام باعظمت و پربرکت رمضان همه خادمان و مسئولان باید رزمایش کار و خدمت را در جامعه به نمایش بگذارند.

 

سردار رزمجو بابیان اینکه کار برای کسب رضای خداوند متعال و خدمت به مردم یک فرصت و فریضه عبادی است، افزود: خدمت به ساحت قرآن و عترت یکی از ویژگی‌های مثبت و اثرگذار جامعه ایمانی است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است