شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر : 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

 فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر : 2 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد

منتشرشده در بوشهر شنبه, 04 ارديبهشت 1400 ساعت 08:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهربا اشاره به ادامه رسیدگی به نیازمندان در شرایط سخت کرونایی و اقتصادی گفت: تاکنون 2 هزار بسته معیشتی توسط بسیجیان در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفته که تا پایان ماه مبارک این خدمات ادامه دارد.

سردارسرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر، با گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران به فرمان امام راحل به جایگاه این نیروی توانمند و مقتدر در جامعه پرداخت و اظهار داشت: سپاه پاسداران در 42 سال گذشته توانسته کارنامه درخشان، با ارزش و برجسته‌ای در عرصه‌های دفاعی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و خدمات‌رسانی به ارمغان بیاورد.

 

وی خدمات سپاه پاسداران را در حوزه‌های جغرافیایی درون و برون مرزی دانست و بیان کرد: خدمات سپاه پاسداران از حوزه‌های جغرافیایی درون مرزی و خاکریزهای ایران اسلامی فراتر رفته و در برون مرزها، نیروهای قدس سپاه پاسداران به مردم محروم دیگر نقاط خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تأکید بر نقش مهم سپاه در عرصه‌های خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران علاوه بر مأموریت‌های ذاتی در عرصه خدمات‌رسانی به محرومان و نیازمندان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند و برنامه‌های مختلف تدوین و عملیاتی کرده است.

 

سردار رزمجو با تأکید بر رسیدگی به نیازمندان و خانوارهای بی‌بضاعت تصریح کرد: در عرصه مقابله با کرونا سپاه در قالب گروه‌های جهادی، بسیجیان پایگاه‌ها، نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج در طول 14 ماه گذشته طرح‌های مختلفی اجرا کرده‌اند که این برنامه‌ها همچنان ادامه دارد.

 

وی محرومیت‌زدایی را از دیگر فعالیت‌های سپاه پاسداران استان بوشهر دانست و تأکید کرد: طرح‌های مختلف عمرانی در نقاط محروم و روستایی استان بوشهر در بخش‌های رفع محرومیت و تحقق مطالبات مردم توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران استان بوشهر اجرا شده و این پروژه‌ها همچنان ادامه دارد.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به خدمات‌رسانی در عرصه مقابله با کرونا پرداخت و خاطرنشان کرد: نیروهای بسیجی استان بوشهر علاوه بر مشارکت در گندزدایی و ضدعفونی معابر در راستای مقابله با کرونا، خدمات ویژه‌ای به خانوارهای آسیب دیده اقتصادی ارائه کرده است که تا مهار کامل ویروس کرونا این برنامه‌ها ادامه دارد.

 

رزمجو با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان در نقاط محروم استان بوشهر تصریح کرد: سپاه استان بوشهر در سال گذشته به ارزش 135 میلیارد تومان بسته‌های معیشتی توسط بسیجیان در نقاط مخالف استان بوشهر میان نیازمندان و محرومان توزیع کرده است.

 

وی با بیان اینکه این کمک‌ها در ماه مبارک رمضان ادامه دارد گفت: در این ماه با عظمت الهی، تاکنون 2 هزار بسته معیشتی توسط بسیجیان در اختیار خانوارهای نیازمند قرار گرفته که تا پایان ماه مبارک این خدمات ادامه دارد.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، در نیمه شعبان گذشته 62 فقره جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 240 میلیون تومان در اختیار نوعروسان نیازمند در شهرها و روستاهای استان بوشهر قرار گرفت.

 

سردار رزمجو خدمات دیگر نیروی مقتدر بسیج و سپاه را رصد فعالیت و ترفندهای دشمنان دانست و تصریح کرد: در کنار فعالیت‌های یاد شده، تحرکات و فعالیت دشمنان شبانه‌روز رصد می‌شود و اکنون اطلاعات کامل از برنامه‌های دشمنان در اختیار قرار دارد و خنثی سازی راهبردهای دشمن از برنامه‌های مهم و سپاه پاسداران آماده مقابله با هر نوع تهدیدات دشمنان است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است