شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمسئول راهیان نور سپاه استان بوشهر: ۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری در اردوهای مجازی راهیان نور شرکت کردند

مسئول راهیان نور سپاه استان بوشهر: ۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری در اردوهای مجازی راهیان نور شرکت کردند

منتشرشده در بوشهر شنبه, 18 ارديبهشت 1400 ساعت 14:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر گفت: بیش از ۲۰ هزار دانش آموز بوشهری در اردوهای مجازی راهیان نور شرکت کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه صبح مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور به صورت مجازی اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لغو اردوی های راهیان نور کشور این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار شده است.

 

مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این سفر مجازی روزانه برنامه‌هایی از جمله معرفی یادمان، خاطرات شهدا، روایتگری، وصیت نامه شهدا، صوت شهدا و… ارائه می‌شود.

 

وی بیان کرد: طبق جدول زمانبندی شده بسیج دانش آموزی در سپاه شهرستان‌ها به صورت جداگانه در طول هفته گذشته اردوهای مجازی راهیان نور مختص شهرهای خود برگزار کردند.

 

صبحانی خواه ادامه داد: دانش آموزان می‌توانستند علاوه بر کانال شاد این برنامه فرهنگی را طریق نرم افزاری موبایلی به اسم یاد دیدن کنند.

 

وی به ویژگی مهم این اردوها پرداخت و بیان داشت: از ویژگی‌های مهم و خیلی خوب این اردوها این است که خانواده‌ها هم می‌توانند همراه فرزندانشان از این فضا استفاده کنند.

 

مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر با اشاره به اینکه در برگزاری این برنامه برای تشویق دانش آموزان و خانواده‌ها مسابقاتی طراحی شده است، خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰ هزار دانش آموز و خانواده آنها در اردوهای مجازی راهیان نور دانش آموزی حضور پیدا کردند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است