شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرمدیرعامل مؤسسه دریا ساحل قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص): فضای آموزشی در مناطق محروم استان بوشهر اجرا می‌شود

مدیرعامل مؤسسه دریا ساحل قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص): فضای آموزشی در مناطق محروم استان بوشهر اجرا می‌شود

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 10:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: موسوی گفت: در راستای مشارکت سپاه در محرومیت‌زدایی امسال طرح‌های مهمی در زمینه فضای آموزشی، بهداشتی و طرح‌های راهسازی در مناطق محروم استان بوشهر اجرایی می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سیدحمید موسوی مدیرعامل مؤسسه دریا ساحل قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)در مراسم افتتاح خانه بهداشت جزیره شیف اظهار داشت: این ساختمان  با تلاش مؤسسه‌ دریاساحل از زیرمجموعه‌ قرب نوح(ع) قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته شده است.


مدیرعامل این مؤسسه با بیان اینکه خانه‌ بهداشت روستای جزیره‌ شیف 96 مترمربع زیربنا دارد افزود: برای ساخت این طرح درمانی و بهداشتی یک‌میلیارد و 8 میلیون ریال سرمایه‌گذاری شده است.


موسوی با بیان اینکه ساختمان خانه بهداشت جزیره شیف در بوشهر در مدت 105 روز ساخته شده است افزود: این طرح هدیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به مردم جزیره شیف است که در راستای محرومیت‌زدایی و با اعتبارات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران اجرا شده است.


وی محرومیت‌زدایی، مردم‌یاری و مردم‌نوازی را راهبرد طرح‌های  قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) دانست و گفت: در این زمینه از ابتدای پارسال تاکنون مدرسه‌ روستای خِرِّه شهرستان عسلویه و حسینیه‌ روستای درویشی شهرستان دشتی ساخته شده است و تا پایان امسال هم مدرسه‌ای در یکی از روستاهای شهرستان جم ساخته می‌شود.مدیرعامل مؤسسه دریاساحل قرارگاه خاتم‌الانبیا  تاکید کرد:  در راستای  مشارکت سپاه در محرومیت‌زدایی امسال طرح‌های مهمی در زمینه فضای آموزشی، بهداشتی و طرح‌های راهسازی در مناطق محروم استان بوشهر اجرایی می‌شود.


 ساکنان جزیره‌ شیف هم با ابراز خرسندی از راه‌اندازی ساختمان خانه‌  بهداشت این جزیره  تصریح کردند: تا پیش از این مجبور بودند برای خدمات اولیه‌  بهداشتی به شهر بوشهر مسافرت کنند اما اکنون می‌توانند خدمات لازم را از خانه‌  بهداشت محل سکونت خود دریافت کنند.


آنان با قدردانی از تلاش قرارگاه خاتم‌الانبیا در رسیدگی به مناطق محروم افزودند: بدون شک این نوع طرح‌ها  در راستای توسعه و عمران آبادانی نقاط کم‌برخودار اجرا می‌شود که سبب رضایت خداوند باری‌تعالی و مردم می‌شود.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر هم با بیان اینکه مرکز بهداشتی درمانی جزیره شیف تجهیز شده بیان کرد: 40 میلیون تومان برای خرید تجهیزات مورد نیاز خانه‌ بهداشت روستای جزیره‌  شیف هزینه شده است.

حمید حبیبی‌نیا افزود: برای ارائه خدمات به مردم ساکن در جزیره شیف سه بهورز ، خدمات مراقبت از زنان باردار و کودکان، سلامت میان‌سالان و سالمندان، واکسیناسیون، بهداشت محیط و مبارزه با بیماری‌های واگیردار را در آن انجام می‌دهند.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است