شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرهمزمان با میلاد امام رئوف(ع) ؛ نشان متبرک رضوی بر سینۀ سبزپوشان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نقش بست

همزمان با میلاد امام رئوف(ع) ؛ نشان متبرک رضوی بر سینۀ سبزپوشان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نقش بست

منتشرشده در بوشهر سه شنبه, 01 تیر 1400 ساعت 02:52
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: همزمان با ولادت باسعادت امام رضا (ع)، با مشارکت خادمان حرم رضوی نشان متبرک حرم مطهر امام رضا (ع) بر سینۀ سبزپوشان سپاه امام صادق (ع) بوشهر نقش بست.

به گزارش سپاه نیوز؛ در چهارمین روز از برنامه‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر، پرچم متبرک حرم امام رئوف علیه‌السلام توسط خادمین حرم در مراسم ولادت با سعادت امام رضا علیه‌السلام به سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر انتقال داده شد.

 

در این مراسم فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر پس از تبریک ایام دهه کرامت از حضور خادمان حرم و حامل پرچم متبرک حرم رضوی و دست‌اندرکاران این برنامه قدردانی و تشکر کرد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر با تبریک سالروز میلاد امام رضا (ع) افزود: بسیار خوشحالم در کشوری خدمت می‌کنیم که زیر سایه امام رئوف (ع) قرار داریم و وجود با برکت امام رضا علیه‌السلام در ایران سبب شده است با عشق و علاقه خاصی به مردم خدمت شود و امروز که عطر حرم امام رضا علیه‌السلام در جای جای استان بوشهر و همچنین در سپاه پیچیده و حال و هوای این نهاد را رضوی کرده است خستگی و غم و اندوه را از جان ما و مردم دور می‌کند.

 

وی با بیان اینکه امروز از تعدادی از پاسداران نمونه تقدیر می‌شود گفت: به مناسبت ورود خدام حرم رضوی، نشان متبرک حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام به دست خادمان این حرم بر سینه پاسداران استان بوشهر نقش خواهد بست.

سردار رزمجو اظهار داشت: خادمان رضوی اعزامی به بوشهر به 2 تیم تقسیم شده و برنامه‌های از پیش تعیین شده در شهرها و روستاهای مختلف استان با همکاری کاروان زیر سایه خورشید در حال برگزاری است.

 

وی خاطر نشان کرد: هر ساله در دهه کرامت کاروان‌های زیر سایه خورشید متشکل از خادمان حرم مطهر رضوی، همراه با پرچم حرم به استان‌ها و شهرهای مختلف کشور اعزام می‌شوند و حال و هوای حرم مطهر رضوی را در شهرها و خانه‌ها به وجود می‌آورند که در استان بوشهر در این دوره با ورود به هر شهر، نخست به غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و سپس دیدارهای همچون دیدار با بزرگان، خانواده شهدا، مددجویان کمیته امداد، مددجویان بهزیستی، کادر درمان و مراسمات موضوعی اجرا می‌شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است