شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر: رشادت‌های دلیرمردان معرفی و به نسل جوان منتقل شود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر: رشادت‌های دلیرمردان معرفی و به نسل جوان منتقل شود

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 16 تیر 1400 ساعت 14:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار رزمجو موزه دفاع مقدس بوشهر را معرف اقتدار و مقاومت مردم این استان در عرصه‌های مبارزه با دشمنان دانست و گفت: رشادت‌های دلیرمردان معرفی و به نسل جوان منتقل شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست بررسی ساخت مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان بوشهر با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و رشادت‌های رزمندگان اظهار داشت: رزمندگان استان بوشهر در 8 سال دفاع مقدس در سه جبهه دریایی، زمینی و هوایی با دشمنان وارد جنگ شدند و حماسه‌های بی‌بدیل خلق و ثبت کردند.

 

وی حماسه رزمندگان استان بوشهر در 8 سال دفاع مقدس را با چنین ویژگی در کشور بی‌نظیر دانست و به حماسه نادر مهدوی در مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج‌فارس پرداخت و گفت: پس از تجاوز آمریکایی به مرزهای دریایی سرزمینی در خلیج‌فارس و ایجاد مشکلات، شهید نادر مهدوی رزمنده دلیر بوشهری با دیگر همرزمانش وارد عرصه مبارزه شدند و شکست دشمنان را رقم زدند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به ساخت موزه دفاع مقدس در استان بوشهر پرداخت و با بیان اینکه زمینی برای این مهم در نظر گرفته شده است گفت: تسریع در ساخت موزه دفاع نیاز به همکاری مجموعه‌های مختلف و صدور سند مالکیت موزه دفاع مقدس امری مهم و ضروری است.

 

سردار رزمجو، باغ موزه دفاع مقدس بوشهر را معرف اقتدار و مقاومت مردم این استان در عرصه‌های مبارزه با دشمنان دانست و بیان کرد: موزه دفاع مقدس یکی از مهمترین مطالبات استان بوشهر است؛ چراکه با بررسی‌های انجام شده، تنها استان بوشهر فاقد باغ موزه دفاع مقدس است.

 

وی افزود: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر که در سه جبهه مردانه در مقابل دشمنان مبارزه کردند باید از باغ موزه دفاع مقدس بهره مند شوند تا رشادت‌های دلیرمردان معرفی و به نسل جوان منتقل شود.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر باتأکید بر تسریع عملیات ساخت باغ موزه دفاع مقدس در استان بوشهر خاطر نشان کرد: برای این مهم شش‌هزار متر مربع زمین اختصاص یافته که نیاز به صدور سند مالکیت در تأمین اعتبار لازم است.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است