شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهربسیج سازندگی استان بوشهر توزیع بیش از ۴هزار بسته معیشتی بین نیازمندان را آغاز کرد

بسیج سازندگی استان بوشهر توزیع بیش از ۴هزار بسته معیشتی بین نیازمندان را آغاز کرد

منتشرشده در بوشهر دوشنبه, 04 مرداد 1400 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: همزمان با دهه امامت و ولایت بسیج سازندگی سپاه استان بوشهر، توزیع بیش از ۴ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان، محرومان و آسیب‌دیدگان از کرونا را آغاز کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ عباسی‌فر رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با بیان اینکه بسیج سازندگی استان بوشهر در عرصه مقابله با ویروس کرونا و رسیدگی به آسیب‌دیدگان و نیازمندان فعالیت‌های گوناگون انجام داده است اظهار داشت: توزیع بسته‌های معیشتی، لوازم‌التحریر، جهیزیه، مواد ضدعفونی و بهداشتی و غذای گرم میان نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا از جمله فعالیت‌های بسیج سازندگی استان بوشهر است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر، با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون در مناسبت‌های مختلف بسته‌های معیشتی، غذای گرم، گوشت قرمز، لوازم‌التحریر میان نیازمندان توزیع شده است تصریح کرد: در 4 ماه گذشته بیش از 47 هزار و 500 بسته معیشتی و یک‌هزار 573 بسته لوازم‌التحریر میان نیازمندان استان بوشهر از سوی بسیج سازندگی توزیع شده است.

 

وی توزیع 100 هزار بسته مواد بهداشتی، گوشت قربانی 724 راس دام، 85 فقره جهیزیه، 103 هزار پرس غذای گرم را از جمله بسته‌های توزیع شده از سوی بسیج سازندگی استان بوشهر در 4 ماه امسال دانست و خاطر نشان کرد: ارزش این بسته‌ها 30 میلیارد و 715 میلیون تومان است که بین خانواده‌های نیازمند، آسیب‌دیده از کرونا، افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و کسانیکه شغل خود را از دست داده‌اند توزیع شده است.

 

عباسی‌فر از توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان در ایام دهه امامت و ولایت خبر داد و بیان کرد: در رزمایش کمک‌های مؤمنانه ویژه دهه ولایت توزیع 4 هزار و 185 بسته کمک معیشتی بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان بوشهر آغاز شده است.

 

رئیس بسیج سازندگی استان بوشهر، هدف اجرا این رزمایش در طول دهه امامت و ولایت را خدمت‌رسانی به محرومان، مستضعفین، نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا دانست و گفت: این رزمایش با همکاری بسیج پایگاه‌های مقاومت در شهرها و روستاهای استان بوشهر بر اساس پروتکل‌های بهداشتی به صورت گسترده اجرا می‌شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است