شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: معرفت دینی عمیق و دشمن شناسی از شاخصه‌های پاسداریست

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: معرفت دینی عمیق و دشمن شناسی از شاخصه‌های پاسداریست

منتشرشده در بوشهر شنبه, 20 شهریور 1400 ساعت 10:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: معرفت دینی عمیق و دشمن شناسی از شاخصه های پاسداریست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع کارکنان تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) تلاش برای تعمیق و گسترش انقلاب را از شاخصه های پاسداری دانست و تاکید کرد: ما به پیروی از امام راحل(ره) به دنبال صدور انقلاب به تمام دنیا هستیم و آن را محقق کردیم، ما به دنبال رهایی تمام ملت ها از یوق ستمگری قدرت ها هستیم.

 

سردار رزمجو با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمود ای کاش من هم یک پاسدار بودم گفت: این سخن را فردی می زند که انقلاب بی سابقه ای را بر پا کرده که تمام انبیاء و اهلبیت به دنبال آن بودند و این نشان از شأن پاسداری دارد.

 

وی معرفت دینی عمیق، حریت و دشمن شناسی را شاخص های دیگر پاسداری دانست وگفت: معرفت دینی انسان را از لغزش های فکری نجات می دهد و حریت انسان را از قید و بند دنیا رهایی می بخشد و او را وادار به قیام برای خدا می کند و باعث می شود ما در عملیات فریب او قرار نگیریم.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به تفاوت های میان تکلیف گرایی و تکلیف شناسی گفت: پاسداران باید در عین تکلیف گرایی تکلیف شناس باشند در طول تاریخ خیلی ها تکلیف گرا بودند اما بخاطر اینکه تکلیف خود را نشناختند عاقبت بخیر نشدند مانند کسانی که برای رضای خدا در مقابل امام حسین(ع) ایستادند.

 

وی کسب اقتدار همه جانبه را برای پاسداری از انقلاب ضروری دانست و گفت: ما طبق دستور قرآن در افزایش قدرت معنوی و  قدرت نظامی خود تلاش خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است