شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: رزمایش کمک مومنانه در جلوگیری از پیامدهای منفی کرونا موثر است

 فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر: رزمایش کمک مومنانه در جلوگیری از پیامدهای منفی کرونا موثر است

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 21 شهریور 1400 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به راه اندازی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) گفت: رزمایش کمک مومنانه در جلوگیری از پیامدهای منفی کرونا موثر است.

به گزارش سپاه نیوز؛ فرید محبی دبیر کانون های خدمت رضوی استان بوشهر با سردارسرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر دیدار کرد.

 

سردار رزمجو ضمن خوش آمدگویی و تبریک انتصاب آقای محبی به سمت دبیرکانون های خدمت رضوی استان بوشهر بیان داشت : آستان قدس رضوی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هر دو از نهاد ها و سازمان های مولود انقلاب و وابسته به نهاد ولایت می باشند و ضرورت دارد فعالیت این مجموعه ها در راستای اهداف متعالی انقلاب و خدمت به مردم باشد.

 

 فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به پیامدهای ناشی از بیماری کرونا در کشور از جمله تعلیق و یا از بین رفتن تعدادی از مشاغل که شرایط سختی را برای برخی از هموطنان عزیز تحمیل کرده است؛ خاطرنشان کرد: بر اساس تدبیر و رهنمود حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب، رزمایش همدلی و نهضت کمک مومنانه که به حمدالله مورد استقبال مردم ولایت مدار استان و دستگاه ها قرار گرفته است، ظرفیت و فرصت مناسبی را برای جلوگیری از تبعات و پیامدهای منفی این بیماری به ویژه بر اقشار محروم و کم برخوردار در جامعه فراهم نموده است.

 

وی ادامه داد:  خدای بزرگ را شاکریم که امروز همه نهادها انقلابی از جمله آستان قدس رضوی با انگیزه، استعداد و ظرفیت های بالا با همدلی و هم افزایی برای غلبه بر مشکلات مردم و کمک به نیازمندان و محرومین استان مصمم و مجاهدانه به صحنه آمده اند.

 

سردار رزمجو در ادامه به موضوع راه اندازی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرد و افزود: این قرارگاه با مشارکت بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، آستان قدس رضوی، سپاه، بسیج و همچنین کمک های دولت ، ظرفیتی قدرتمند و تعیین‌کننده برای کاهش بخشی از مشکلات جاری مردم را فراهم نموده است .

 

وی در پایان بیان داشت : علاوه بر این نهادها انتظار می رود آحاد مردم برخوردار به ویژه خیرین استان بوشهر که همواره پیشتاز خیرات و یاری رسانی به اقشار آسیب دیده بوده اند در حد بضاعت حضور زیبای خود را در این نهضت الهی به نمایش گذاشته و به کمک هموطنان عزیز و مردم محروم نیازمند بشتابند.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است