شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر:  ۱۷۴ میلیارد تومان بسته معیشتی به نیازمندان استان بوشهر اهدا شد

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر:  ۱۷۴ میلیارد تومان بسته معیشتی به نیازمندان استان بوشهر اهدا شد

منتشرشده در بوشهر یکشنبه, 11 مهر 1400 ساعت 16:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از تداوم  کمک‌های مومنانه خبر داد و گفت: ۱۷۴ میلیارد تومان بسته معیشتی میان نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا در شهرها و روستاهای استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛سردارسرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهربا اشاره به نقش مهم بسیجیان پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت در شهرها و روستاهای استان بوشهر در عرصه مقابله با کرونا اظهار داشت: بسیجیان در عرصه‌های مختلف مقابله با کرونا در 1.5 سال گذشته نقش‌آفرینی و علاوه بر مشارکت در طرح‌های مختلف با نیروها و سازمان‌ها، به جامعه آسیب‌دیده و نیازمند خدمات اقتصادی و معیشتی ارائه کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه استان بوشهر سال گذشته به ارزش 137 میلیارد تومان در اجرا طرح کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان خدمات‌رسانی کرده است گفت: در این راستا همکاری گروه‌های جهادی، خیران و نهادهای مختلف انقلابی ستودنی است.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه کمک‌های مؤمنانه در رسیدگی به نیازمندان ادامه دارد تصریح کرد: در نیمه نخست امسال به ارزش 37 میلیارد تومان بسته معیشتی از سوی حوزه، پایگاه‌ و نواحی مقاومت به جامعه هدف در شهرها و روستاهای استان بوشهر در قالب کمک‌های مؤمنانه در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

 

سردار رزمجو هدف از اجرا کمک‌های مؤمنانه را حل مشکلات نیازمندان دانست و از تداوم این کمک‌ها خبر داد و بیان کرد: در این راستا 5 هزار بسته معیشتی و کمک‌های مؤمنانه در دهه آخر ماه صفر میان نیازمندان از سوی بسیجیان توزیع می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه 40 درصد این مرحله از کمک‌ مؤمنانه از سوی فرمانده کل سپاه و رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأمین شده است افزود: در این راستا از 5 هزار بسته معیشتی یاد شده 2 هزار بسته توسط فرمانده کل سپاه پاسداران و رئیس سازمان بسیج مستضعفین و 500 بسته نیز از سوی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا تأمین شده است و در تهیه و تأمین بقیه بسته‌های معیشتی خیران و دیگر نهاد‌ها مشارکت دارند.

 

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر ارزش بسته‌های معیشتی را مورد اشاره قرار داد و افزود: هر بسته شامل اقلام مختلف مواد غذایی است و در مجموع در نیمه نخست امسال 61 هزار بسته معیشتی و مواد غذایی در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار گرفته است.

 

سردار رزمجو با اشاره به توزیع 174 میلیارد تومان بسته معیشتی میان نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا در شهرها و روستاهای استان در 1.5 سال گذشته تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 37 میلیارد تومان در قالب بسته‌های معیشتی به نیازمندان و آسیب‌دیدگان کرونا از سوی سپاه پاسداران با مشارکت خیران، گروه‌‌های جهادی و نهادها کمک شده است.

 

انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است