شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر۴۵۰ دانش‌آموز دیری به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

۴۵۰ دانش‌آموز دیری به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

منتشرشده در بوشهر شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 10:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: کاروان ۴۵۰نفری دانش‌آموزان دختر شهرستان دیر استان بوشهر به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛حسینی نیا جانشین فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا شهرستان دیر در آیین اعزام کاروان ۴۵۰نفری دانش‌آموزان دختر این شهرستان به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور که در قالب اردوهای راهیان نور اعزام شدند گفت: این کاروان با ۹ دستگاه اتوبوس و چند خودرو سبک پشتیبانی به مناطق عملیاتی اعزام شدند.

 

وی ادامه داد : سفر کاروان راهیان نور دانش‌آموزان دیر به مدت سه روز است که در آن از مناطق عملیاتی والفجر ۸، شهدای ذوالفقار، اردوندکنار و شهدای شرق کارون بازدید و در رزمایش فرهنگی هنری اردوگاه شهید باکری شرکت خواهند کرد.

 

حسینی نیا با اشاره به اینکه شهیدان بهترین الگوهای رفتاری و اعتقادی برای دانش‌آموزان آینده‌سازان میهن اسلامی هستند ، افزود: در این سفر معنوی ۵۰ راوی، روحانی و تعدادی از مدیران مدارس کاروان راهیان نور را همراهی می‌کنند.

 

وی تصریح کرد : دانش آموزان باید از این سفر معنوی و تربیتی بهترین استفاده را داشته باشند و شهیدان را چراغ راه ادامه زندگی خود قراردهند.

 

گفتنی است ؛ دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است