شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهر برگزاری یادواره سرداران و شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و شهدای گمنام در بوشهر

 برگزاری یادواره سرداران و شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و شهدای گمنام در بوشهر

منتشرشده در بوشهر سه شنبه, 19 آذر 1398 ساعت 10:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: یادواره سرداران و شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران و شهدای گمنام با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، معاون استاندار بوشهر، فرماندهان نیروهای مسلح استان و قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ مراسم یادواره سرداران و شهیدان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و شهدای گمنام با حضور خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

 

در این مراسمحجت‌الاسلام والمسلمین امیدعلی سلیمانی‌نژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با بیان اینکه شهدا تاج کرامت، ایثار و مقاومت از خداوند متعال دریافت کرده‌اند اظهار داشت: شهدا ره پویان کوی شهادت این پیام رسانده‌اند که سالک کوی کرامت باید 2 بال ایمان و استقامت در مسیر پایدار ماند تا به کمال دست یابید.

 

حجت‌الاسلام ولمسلمین امیدعلی سلیمانی‌نژاد با تاکید بر توجه به وصیت نامه شهدا خاطرنشان کرد: تفکر در وصیت نامه شهدا و عمل به آن راهگشای عبور از مشکلات و رسیدن به سعادت است.

 

وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا ( مد ظله العالی) افزود: شهد شیرین شهادت با برگزاری یادواره ها گرد و غبار را از چهره اجتماع پاک می‌کند و جامعه را به شادابی معنوی می‌رساند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: وظیفه همه آحاد جامعه و هر انسان پاک پاخته این است که در مجلس ذکر یاد شهدا توفیق حضور داشته باشد و با عمل به سیره شهدا راه سعادت را بپیمایند.

 

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه هم با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر اظهار داشت: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی انواع ترفندها علیه نظام جمهوری اسلامی در قالب انواع تهاجمات سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی ارائه کرد .

 

سردار رمضان زیراهی افزود: یکی از راه‌های مقابله با تهاجمات فرهنگی و سیاسی دشمن، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که رسالت و وظیفه همگانی است.

 

وی تاکید کرد: اگر در جامعه‌ای فرهنگ ایثار و شهادت متبلور شود  آن جامعه شکست ناپذیر می‌شود و هیچ  کشوری جرات تجاوز به آن کشور ندارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است