شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه  امام صادق (ع) استان بوشهر:۸۷۶ پروژه محرومیت‌زدایی استان بوشهر مزین به نام شهدا شده است

فرمانده سپاه  امام صادق (ع) استان بوشهر:۸۷۶ پروژه محرومیت‌زدایی استان بوشهر مزین به نام شهدا شده است

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 09:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در طی یک سال گذشته، ۸۷۶ پروژه محرومیت‌زدایی که در استان بوشهر انجام‌شده مزین به نام شهدای استان شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشست آموزشی کنگره شهدا با حضور نمایندگان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه استان‌های کشور اظهار داشت: در راستای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر، یک ساختار منسجم و کاربردی را با مشارکت استانداری و کلیه دستگاه‌های اجرایی ایجاد کرده‌ایم.

 

وی افزود: در راستای برگزاری مناسب این کنگره جلسات متفاوتی طی دو سال گذشته با ارکان مختلف انجام‌شده به‌گونه‌ای که کلیه رسانه‌ها، فعالان اجتماعی و فرهنگی، اصناف، فرمانداران، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای برگزاری کنگره آماده‌شده‌اند.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: باوجوداین که تمرکز اصلی برای برگزاری این کنگره در مجموعه سپاه انجام‌شده اما طی این دو سال به‌گونه‌ای رفتار شده که در کنار ادارات دولتی، کل استان بوشهر فضای ایثار و شهادت به خود بگیرد.

 

وی بیان کرد: ازآنجاکه سعی ما این بوده که فضای استان معطر به نام شهدا باشد، طی دو سال گذشته اقدام به بازسازی کلیه تابلوها و تصاویر شهدا در سطح شهرها و روستاهای استان کرده‌ایم به‌گونه‌ای که کمتر کوچه و خیابانی در سطح استان وجود دارد که در این بخش نوسازی نشده باشد.

 

سردار رزمجو عنوان کرد: ۲۱ کمیته تخصصی برای برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر ایجادشده است و نیز طی یک سال گذشته، ۸۷۶ پروژه محرومیت زدایی که توسط سپاه و مجموعه دولتی انجام شده را مزین به نام شهدای استان کرده ایم.

 

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای ماندگاری آثار شهدا، اقدام به ایجاد کمیته تأیید محتوا کرده‌ایم که ره‌آورد آن تأیید ۱۰۳ کتاب مرتبط با شهدای استان بوشهر بوده که تاکنون ۷۶ کتاب منتشرشده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است