شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرتوسط تیم‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه انجام گرفت؛ ضدعفونی شهرهای استان بوشهرعلیه ویروس کرونا 

توسط تیم‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه انجام گرفت؛ ضدعفونی شهرهای استان بوشهرعلیه ویروس کرونا 

منتشرشده در بوشهر جمعه, 08 فروردين 1399 ساعت 09:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به عملیات ضدعفونی معابر شهرهای استان بوشهر با مشارکت تیم‌های این نیرو گفت: در این راستا با استفاده از ماشین‌‌‌آلات منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، عملیات رفع آلودگی انجام می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدارحیدر هنریان‌مجرد جانشین منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا در بوشهر با اشاره به همکاری نیروهای مسلح در امر مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی شهرها و معابر با مشارکت نیروهای مسلح  از جمله منطقه دوم نیروی دریایی سپاه آغاز شده است.

 

وی، با اشاره به بکارگیری 4 دستگاه برای ضدعفونی مناطق تعیین شده افزود: تیم‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با استفاده از 4 دستگاه ماشین‌‌‌آلات عملیات رفع آلودگی در شهرهای مختلف انجام می‌دهند.

 

جانشین منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه روزانه بیش از 2500 لیتر مواد ضدعفونی کننده مصرف می‌شود خاطر نشان کرد: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، بر اساس ماموریت‌های تعیین شده در عملیات ضدعفونی شهرها و معابر شرکت می‌کند و اکنون روزانه با مصرف 2 هزار و 500 لیتر مواد ضدعفونی کننده، عملیات رفع آلودگی انجام می‌دهد.

 

سردار هنریان‌مجرد با اشاره به توان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در ماموریت محوله بیان کرد: تیم‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه توان رفع آلودگی در مناطق مختلف روزانه تا 100 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده دارند.

 

وی تصریح کرد: مانور گندزدایی معابر، اماکن عمومی  و نقاط تعیین شده در شهرهای مختلف استان بوشهردرحال انجام است و تا ریشه کن شدن بیماری کرونا ادامه دارد.

 

جانشین منطقه دوم نیروی دریایی سپاه مجاهدت وایثارگری‌های پزشکان و پرستاران در درمان بیماران را ستود و خاطر نشان کرد: این افراد در جبهه مقدم مقابله با کرونا ویروس قرار دارند و در این راستا انجام عملیات ضدعفونی اماکن به صورت مستمر در نقاط استان بوشهر ادامه دارد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است