شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان ‌بوشهر : فعالیت ۶ هزار بسیجی در استان برای مقابله با کرونا / ۲۰ هزار ‌نقطه ‌ضدعفونی شد‌

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان ‌بوشهر : فعالیت ۶ هزار بسیجی در استان برای مقابله با کرونا / ۲۰ هزار ‌نقطه ‌ضدعفونی شد‌

منتشرشده در بوشهر چهارشنبه, 13 فروردين 1399 ساعت 10:42
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان ‌بوشهر گفت: تاکنون ۲۰ هزار و ۳۹۱ نقطه استان ‌با همکاری بسیجیان در رده‌های مختلف علیه ویروس کرونا ضدعفونی شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان ‌بوشهر ضمن اعلام به‌‌کارگیری تمام امکانات سپاه برای مقابله با ویروس کرونا با همکاری بسیجیان اظهار داشت: برای مقابله با کرونا ویروس تمام امکانات و تجهیزات سپاه برای سلامتی مردم و جامعه به‌کارگیری شده است.

 

وی، گندزدایی و ضدعفونی‌کننده معابر، نقاط مختلف شهری، روستایی و خیابان‌های‌اقصی نقاط استان بوشهر را از جمله برنامه سپاه دانست و تصریح کرد: تاکنون 20 هزار و 391 نقطه استان بوشهر با همکاری بسیجیان در رده‌های مختلف علیه ویروس کرونا ضدعفونی شده است.

 

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از راه‌اندازی130 کارگاه تولید ماسک توسط سپاه استان خبر داد و بیان کرد: در این کارگاه‌ها روزانه 57 هزار ماسک تولید و در بین اقشار مختلف جامعه در شهرها و روستاها  توزیع می‌شود.

 

سردار رزمجو تولید روزانه 12 هزار دستکش یکبار مصرف را از دیگر فعالیت گروه‌های جهادی بسیج دانست و خاطر نشان کرد: 252 گروه جهادی در قالب بیش از 5 هزار بسیجی در عرصه مقابله با بیماری کرونا در استان بوشهر فعالیت می‌کنند.

 

وی، از توزیع 6 هزار بسته معیشتی برای قشر محروم در استان بوشهر از زمان شیوع کرونا خبر داد و افزود: از زمان شیوع کرونا تاکنون بیش از شش‌هزار  و 169 بسته معیشتی بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر استان بوشهر توسط سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر توزیع شده است.

 

فرمانده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه بسته‌های معیشتی توسط بسیج در مناطق مختلف استان میان نیازمندان توزیع شده است گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، سپاه استان بوشهر در کنار مدافعان سلامت اقدامات مهمی در پیشگیری از کروناویروس، رسیدگی به مردم و مشارکت در طرح‌های مختلف انجام داده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است