شما اینجا هستید: خانهاستانهابوشهرفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر :بسیجیان پایگاه‌های مقاومت استان بوشهر روزانه ۷۰ هزار ماسک استریل تولید می‌کنند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر :بسیجیان پایگاه‌های مقاومت استان بوشهر روزانه ۷۰ هزار ماسک استریل تولید می‌کنند

منتشرشده در بوشهر پنج شنبه, 14 فروردين 1399 ساعت 21:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی ۱۳۲ کارگاه تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف توسط بسیجیان پایگاههای مقاومت استان بوشهر گفت: در این کارگاه‌ها روزانه ۷۰ هزار ماسک استریل و ۲۰ هزار دستکش یکبار مصرف تولید می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در گفت‌وگویی با بیان اینکه سپاه و بسیج در عرصه مقابله با ویروس کرونا نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا می‌کند اظهار داشت: ضدعفونی معابر شهرها و روستاها و توزیع لوازم مورد نیاز مردم در مقابله با ویروس‌کرونا از جمله برنامه بسیجیان در این عرصه است.

 

وی، با اشاره به فعالیت بسیجیان در طرح غربالگری تشخیص کرونا با همکاری جمعیت هلال احمر بیان کرد: تاکنون افزون بر 932 هزار نفر در استان بوشهر با همکاری تیم‌های بسیجی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و جمعیت هلال احمر غربالگری تشخیص کرونا شده‌اند.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از راه‌اندازی سامانه اطلاع رسانی پیشگیری از کرونا توسط بسیج استان خبر داد و خاطر نشان کرد: این سامانه به صورت مستمر پیام بهداشتی در راستای پیشگیری و مقابله با  ویروس  کرونا ارسال و منتشر می‌کند.

 

سردار رزمجو کمک به ناجا در کنترل  خودروها در ورودی و خروجی‌های استان را از دیگر فعالیت بسیجیان در عرصه مقابله با ویروس کرونا دانست و تاکید کرد: تعداد بسیجیان فعال در قالب تیم‌های مختلف برای مقابله با ویروس کرونا روزانه افزون بر 5 هزار نفر است.

 

وی از راه‌اندازی خط تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف توسط بسیجیان خبر داد و تصریح کرد: تاکنون 132 کارگاه تولید ماسک و دستکش یکبار مصرف توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج راه‌اندازی شده  که نقش مهمی در تامین مایحتاج جامعه در این عرصه دارد.

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تولید افزون بر 90 هزار عد ماسک و دستکش یکبار مصرف توسط بسیجان را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در کارگاه‌های بسیجیان پایگاههای مقاومت استان بوشهر روزانه 70 هزار ماسک استریل و 20 هزار دستکش یکبار مصرف تولید و توزیع می‌شود.

 

سردار رزمجو از ضدعفونی بیش از 21 هزار نقطه توسط بسیجیان پایگاههای مقاومت استان بوشهر علیه ویروس کرونا خبر داد و افزود: تاکنون افزون بر 320 هزار اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده علیه کروناویروس توسط بسیجیان پایگاههای مقاومت استان بوشهر تولید و توزیع شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است