شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریدبیر قرارگاه مواسات و کمک مومنانه استان چهارمحال و بختیاری خبر داد: توزیع 40هزار بسته معیشتی در استان

دبیر قرارگاه مواسات و کمک مومنانه استان چهارمحال و بختیاری خبر داد: توزیع 40هزار بسته معیشتی در استان

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 ساعت 14:08
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری از توزیع 40هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان از شیوع کرونا در استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛  سومین جلسه قرارگاه استانی مواسات و کمک مؤمنانه با حضور مسئولین در دفتر نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و دبیر قرارگاه استانی مواسات و کمک مؤمنانه در این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به روند شکل گیری این قرارگاه و همراهی ائمه جمعه و جماعات و همکاری دستگاه های مختلف اشاره کرد و گفت: مرحله اول رزمایش از نیمه شعبان در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری آغاز شده و مرحله دوم نیز با توزیع کمک های مؤمنانه همزمان با شب میلاد حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام اجرا خواهد شد.

سردار اکبری افزود: از شروع رزمایش مواسات و کمک مومنانه، تاکنون 40 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در استان چهارمحال و بختیاری جمع آوری و توزیع شده است.

وی با تأکید بر اهمیت شناسایی دقیق افراد نیازمند و آسیب دیده از شیوع کرونا، ادامه داد: 2100 بسته معیشتی بعنوان هدیه مقام معظم رهبری توسط سپاه قمربنی هاشم علیه السلام توزیع شده و 7200 بسته دیگر با همان ارزش و کیفیت توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام از تأمین اقلام مورد نیاز کادر پزشکی استان از سوی سپاه چهارمحال و بختیاری نیز خبر داد.

در این جلسه که به صورت ویدیو کنفرانس با نواحی سپاه در شهرستان های 10 گانه ی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شد، اعضای قرارگاه و مسئولین هلال احمر، کمیته امداد امام (ره) و ائمه جمعه به بیان گزارشات و پیشنهادات خود در زمینه برنامه های ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه پرداختند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است