پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) خبر داد: کمک 11 میلیارد و 200میلیونی مردم چهارمحال و بختیاری در رزمایش مؤمنانه
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم (ع) خبر داد: کمک 11 میلیارد و 200میلیونی مردم چهارمحال و بختیاری در رزمایش مؤمنانه

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری پنج شنبه, 18 ارديبهشت 1399 ساعت 09:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار علی محمد اکبری با اشاره به ادامه رزمایش مواسات وکمک مؤمنانه، از هدایای نقدی و غیرنقدی مردم سخاوتمند چهارمحال و بختیاری به ارزش بیش از11 میلیارد تومان خبر داد.


 به گزارش سپاه نیوز؛ مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان چهارمحال و بختیاری با حضور اعضای قرارگاه در میدان صبحگاه تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام اجرا شد.

در این روز کاروان کمک های مؤمنانه مردم سخاوتمند و ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری برای حمایت از آسیب دیدگان ناشی از ویروس منحوس کرونا در قالب 70کامیون و وانت بار، عازم شهرستان های 10 گانه استان برای تقدیم به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از شیوع کرونا گردید.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و دبیر استانی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب، شهدای مدافع حرم و 2440شهید استان چهارمحال و بختیاری و شهدای تیپ همیشه سرافراز 44 قمربنی هاشم علیه السلام، فرارسیدن سالروز میلاد کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام را تبریک گفت.

سردار علی محمد اکبری با تقدیر از همت، تلاش، سخاوتمندی وبصیرت مردم ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: از لحظه تشکیل قرارگاه استانی مواسات و کمک های مؤمنانه بعد از فرمان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)، از سالروز میلاد حضرت امام زمان(عج) در سراسر استان چهارمحال و بختیاری، تاکنون بالغ بر 40 هزار بسته معیشتی وبهداشتی از محل جمع آوری کمک های مردم خیر استان، بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در استان توزیع شده است.

وی افزود: امروز نیز کاروان‌ کمک های مردمی جمع آوری شده توسط رده های بسیج، هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب ۷۰ خودرو برای توزیع بین آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا در شهرستان های مورد نظر اعزام می شود.

سردار اکبری ادامه داد: دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه و توزیع بسته های معیشتی، روز شنبه به مناسبت میلاد حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام  از ساعت ۱۵ تا ۱۹ هم‌زمان با سراسر کشور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) و سراسر استان چهارمحال و بختیاری اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام و دبیر استانی رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه، با اشاره به اینکه؛ جلوه های و نمادهای ویژه از مردم استان چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس را همه مشاهده کرده اند، تقدیم 15 شهید در جبهه دفاع از حرم آلله را یادآور شد و تصریح کرد: کمک های مردم در این رزمایش نیز نوعی دفاع است.

وی از کمک های خوب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و افزود: در مرحله اول این رزمایش ۴۰ هزار بسته معیشتی و بهداشتی جمع‌آوری و در بین‌ آسیب‌دیدگان از کرونا توزیع شد و در مرحله دوم نیز ۳۵ هزار بسته معیشتی دیگر بین نیازمندان توزیع می گردد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (علیه السلام) گفت: تاکنون بیش از 11 میلیارد و 200 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی  به همت مردم  خیّر استان چهارمحال و بختیاری جمع آوری شده این استان جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه؛ رزمایش با مرحله دوم تمام نمی‌شود و تا زمانی که ویروس کرونا وجود دارد کمک‌های مومنانه نیز ادامه خواهد داشت، گفت: نیازمندان در انتظار دست سخاوتمندانه مردم هستند و نواحی مقاومت بسیج، دفاتر محترم ائمه جمعه، پایگاه های مختلف هلال احمر، بهزیستی و کمیته امداد و مجموعه ستاد قرارگاه استانی و شهرستانی آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم برای ادامه این رزمایش هستند.