شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریبه همت سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛ آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بام ایران

به همت سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛ آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بام ایران

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 11 مرداد 1399 ساعت 11:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جلسه هماهنگی آغازمرحله دوم رزمایش سراسری مواسات و کمک مؤمنانه در دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه گفت: مرحله دوم رزمایش سراسری مواسات و کمک مؤمنانه ی بسیج همزمان با دهه امامت و ولایت از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر اجرایی می شود.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام با اشاره به فعال شدن قرارگاه های شهرستانی همزمان با مرکز استان، اظهار کرد: در تفاهم نامه بین سپاه و نهادهای حمایتی قرار شده کمک های مؤمنانه در سراسر استان چهارمحال و بختیاری طبق روال گذشته تقسیم شود و به دست نیازمندان برسد.

وی، افزود: مرحله بعدی رزمایش در ماه محرم برگزار خواهد شد و بهتر است از این فرصت نیز برای جذب نذورات مردم برای حمایت از خانواده های آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا استفاده گردد.

سردار اکبری با اشاره به انسجام خوب بین مسئولان استان، از کمک و پشتیبانی مردم تشکر کرد و ادامه داد: همه مردم عزیز استان خصوصاً متولیان و مسئولین عزیز که در این راستا مسئولیت دارند باید از دستگاه های حمایتی از جمله کمیته امداد، بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان که ورود پیدا کرده اند پشتیبانی کنند.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام تصریح کرد: کمک های معیشتی، بهداشتی و کارت هدیه، اشتغالزایی، اقتصاد مقاومتی و ... را از مصادیق کمک مؤمنانه و مواسات برشمرد و از خدمت رسانی همگان در مرحله قبلی رزمایش تقدیر کرد.

سردار اکبری، از کارکنانی که بخشی از حقوق خود را برای کمک به آسیب دیدگان از شیوع کرونا بخشیدند و مجموعه های مختلف از جمله ائمه جمعه و جماعت، فرمانداران و اعضای دیگر قرارگاه های استانی و شهرستانی رزمایش  که به هر نحوی کمک کردند تشکر کرد.

وی، از تهیه مستند قابل قبول برای پخش از شبکه های استانی و ملی صدا و سیما پیرامون کمک های مؤمنانه مردم استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و خواستار ارائه گزارش کامل اعضای قرارگاه درباره اقدامات و فعالیت انجام شده گردید.

 

 

گفتنی است: بر اساس آمار ارائه شده به دبیر رزمایش استان، در مرحله اول رزمایش سراسر مواسات و کمک مؤمنانه بیش از 27میلیارد تومان کمک مردمی در قالب افزون بر 300 هزار بسته معیشتی و بهداشتی تهیه و در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در استان چهارمحال و بختیاری توزیع شد. 

 

در این جلسه که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، مسئولان قرارگاه های شهرستانی به ارائه نقطه نظرات خود پیرامون مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در استان چهارمحال و بختیاری پرداختند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است