شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریفرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:راه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رهنمودهای ولایت تنظیم می‌شود

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:راه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رهنمودهای ولایت تنظیم می‌شود

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار محمد سلیمانی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه و جهتش را با رهنمودهای ولایت تنظیم می‌کند، از هیچکس خط نمی‌گیرد، به هیچ حزب و جناحی وابسته نیست و بر اساس گفتمان رهبری حرکت می‌کند.

 به گزارش سپاه نیوز:سردار رضامحمد سلیمانی فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) اظهار کرد: سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چندین سال است که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه در قدم اول عرصه‌های اقتصاد مقاومتی و توانایی‌های چهارمحال و بختیاری شهرستان به شهرستان با موفقیت شناسایی شده‌اند بیان داشت: در مرحله بعدی آموزش‌های لازم به افرادی که خواهان این موضوع هستند و افراد داوطلب ارائه شده و در این زمینه مدارک مربوطه نیز به آن‌ها اعطا شده است.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: ازجمله اقداماتی که در حوزه اقتصاد مقاومتی انجام گرفته پرداخت سالانه 200 میلیارد ریال وام اشتغال‌زایی به کارهای اشتغال‌زا و مولد، برگزاری نمایشگاه اقتصاد مقاومتی جهت عرضه محصولات و... بوده است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بحث صنایع تبدیلی در دستور کار امسال سپاه پاسداران چهارمحال و بختیاری قرار دارد افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی سال گذشته با ریاست استاندار و دبیری سپاه پاسداران این استان ایجاد شد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی سال گذشته آن‌گونه که باید فعال نبود ادامه داد: مشکلی که در حال حاضر پیرامون این موضوع وجود دارد ناهماهنگی بین دستگاه‌ها است که باید حل شود.

وی با تأکید بر اینکه در منطقه خان‌طومان سوریه آتش‌بس اعلام شده و همه مسائل مربوط به آن نیز رعایت شده بود تصریح کرد: ولی تروریست‌های تکفیری با نقض آتش‌بس و حمله به مواضع نیروهای مردمی باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای آن‌ها شدند اما خوشبختانه نیروهای مردمی توانستند انتقام سختی از آن‌ها بگیرند.


سردار سلیمانی آمریکا را غیر قابل‌اعتماد دانست وافزود: هر کاری که آمریکا انجام می‌دهد فقط به خاطر تأمین منافع خود و رژیم صهیونیستی است، توانمندی و وفاداری مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی و حضور آن‌ها در عرصه‌های مختلف مشت محکمی بر دهان آمریکا است پس اگر مردم این را بدانند و در مسیر آن حرکت کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه و جهتش را با رهنمودهای ولایت تنظیم می‌کند، از هیچکس خط نمی‌گیرد، به هیچ حزب و جناحی وابسته نیست و بر اساس گفتمان رهبری حرکت می‌کند پس اگر کسی در این راه و قالب باشد مورد تأیید است در غیر این صورت به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول سپاه نیست.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع)با بیان اینکه مطابق فرموده امام راحل (ره) اگر ملتی صالح شود پیروز خواهد شد ادامه داد: مثل رزمندگان در دوران دفاع مقدس که عملشان صالح شد و فعل خواستن را صرف کردند الآن نیز باید در صحنه‌های مختلف از مدیریت جهادی استفاده کنیم تا پیروز شویم.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است