شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری:  انجام فعالیت های جهادی در مناطق محروم ضرورت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری:  انجام فعالیت های جهادی در مناطق محروم ضرورت است

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری یکشنبه, 20 تیر 1400 ساعت 10:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در جمع عشایر منطقه صعب‌العبور کوه ریگ گفت: امیدواریم در اقدام انقلابی و  حرکت جهادی، شاهد رفع محرومیت و مظلومیت از چهره مناطق محروم باشیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدامان الله حسینی ‌صدر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در جمع عشایر منطقه صعب‌العبور کوه ریگ از توابع شهرستان لردگان، گفت: خدمت به مستضعفین و نیازمندان و مردم فقیر از تأکیدات حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب و وظیفه همه است .

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) ادامه داد: مسئولان باید شخصا در این مناطق حضور پیدا کنند و مشکلات مردم را ببینند و حل کنند چراکه ما مدیون این مردم عزیز هستیم و باید پاسخگوی آنان باشیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی‌صدر، اظهار داشت: عشایر منطقه مشکلاتی دارند که  بسیاری از آنها مانند آب آشامیدنی، بهداشت، جاده، برق، از ضروریات اولیه زندگی هستند و باید این مشکلات مردم  که پشتیبان نظام هستند، حل شود.

 

وی عنوان کرد: قبول داریم که در بعضی از مسائل امکانات کمتر است، اما نباید غفلت نماییم و باید ضمن حضور بین مردم برای رفع مشکلات آنها تلاش کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی‌هاشم(ع) ضمن تشکر از خدمات ارائه شده به عشایر از سوی سپاه ناحیه لردگان، بسیج عشایری، بسیج سازندگی و بسیج جامعه پزشکی اظهار کرد: اینکه جهادگران بسیجی فداکارانه و ایثارگرانه به مشکلات مردم رسیدگی می‌کنند، قابل تقدیر است و لازمه حل مشکلات مردم منطقه، حضور جهادی است.

 

وی، ابراز امیدواری کرد در یک اقدام انقلابی و یک حرکت جهادی، شاهد قطع محرومیت و مظلومیت و رفع گرد و غبار محرومیت از چهره این مناطق باشیم و گفت: مسئولان ما باید به امامین انقلاب اقتدا کنند و در خدمت مردم باشند.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است