شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: شکل‌گیری 150 گروه جهادی جدید در استان/ ظرفیت‌های استان برای محرومیت‌زدایی بسیج می‌شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری: شکل‌گیری 150 گروه جهادی جدید در استان/ ظرفیت‌های استان برای محرومیت‌زدایی بسیج می‌شود

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 02 مرداد 1400 ساعت 09:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 150 گروه جهادی جدید در استان تشکیل شده است، گفت: گروه‌های جهادی استان در مناطق مختلف با اولویت ضریب محرومیت خدمت‌رسانی می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ فولادی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع)  استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت یک‌هزار و 250 گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری، گفت: این گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اشتغال، عمرانی، آموزش و بهداشت و درمان فعالیت می‌کنند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 150 گروه جهادی جدید در استان تشکیل شده است، افزود: گروه‌های جهادی استان در مناطق مختلف با اولویت ضریب محرومیت خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

وی اظهار کرد: علاقه‌مندان برای فعالیت در گروه‌های جهادی می‌توانند به سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) استان، نواحی بسیج سازندگی در سپاه‌های شهرستانی و نواحی و پایگاه‌های بسیج در سراسر استان مراجعه کنند.

 

فولادی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با ادارات مختلف استان برای خدمت‌رسانی وسیع‌تر به مناطق محروم استان، خاطرنشان کرد: در راستای این تفاهم‌نامه‌ها همه فعالیت‌های خدمت‌رسانی ادارات و نهادهای استان با هماهنگی بسیج سازندگی و همکاری گروه‌های جهادی انجام می‌گیرد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی باید فعالیت‌های خود را در سامانه اطلس جهادی ثبت کنند، افزود: این سامانه جهت ارزیابی و جهت‌دهی گروه‌های جهادی به مناطق مختلف شکل گرفته است و گروه‌های جهادی پس از تایید در این سامانه و دریافت شناسه خدمات خود را آغاز می‌کنند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است