شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریبا همکاری سپاه ناحیه بروجن و بسیج جامعه پزشکی صورت گرفت؛ افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در بروجن

با همکاری سپاه ناحیه بروجن و بسیج جامعه پزشکی صورت گرفت؛ افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون در بروجن

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری شنبه, 20 شهریور 1400 ساعت 10:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ با همکاری سپاه ناحیه بروجن و بسیج جامعه پزشکی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید-19 در مرکز درمانی صادقیه بروجن افتتاح شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ عظیمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجن در حاشیه افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید19 در بروجن گفت: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری( مدظله العالی) مبنی بر آنکه نیروهای مسلح با تمام توان برای مقابله با کرونا وارد میدان شوند، سپاه ناحیه بروجن با همکاری بسیجیان و سایر دستگاه های اجرایی اقدامات خوبی را انجام دادند و تمام ظرفیت سپاه و بسیج برای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص آسیب‌دیدگان از کرونا فعال شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجن افزود: یکی از این اقدامات راه اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید 19 در  مرکز درمانی صادقیه بروجن است.

 

وی در ادامه اظهار داشت: این پایگاه واکسیناسیون در راستای تفاهم‌نامه مشترک طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و به منظور تسریع در عملیات تزریق واکسن با همکاری بسیج جامعه پزشکی دایر شده است که بصورت روزانه آماده ارائه خدمت به عموم مردم عزیز می باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است