شما اینجا هستید: خانهاستانهاچهار محال بختیاریبه همت سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت ؛ برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری

به همت سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری صورت گرفت ؛ برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری

منتشرشده در چهارمحال و بختیاری یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 08:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری جشنواره جهادگران علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری را در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار کرد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با گرامیداشت چهلمین سال تأسیس سازمان بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره)، جشنواره جهادگران علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار شد.

 

سردار  سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری در این جشنواره با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و شهدای عرصه علم و فناوری، گفت: کشور ما از ابتدای انقلاب اسلامی هم تحریم بوده و هم مورد تهدید بوده است.

 

سردار اکبری افزود: گروه هایی که در کشور ما این دو اصل را باور کردند، امروز به خودکفایی بالایی رسیدند و این به واسطه تلاش نخبگان و جوانان مؤمن و انقلاب بوده است.

 

سردار اکبری، تصریح کرد: جهادگران علم و فناوری در صف اول رفع نیازهای کشور قرار دارند و مخترعین و مبتکرین ما نباید با مشاهده مشکلات، دلسرد شوند. 

 

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، با اشاره به بصیرت و ولایتمداری مردم استان چهارمحال و بختیاری ، گفت: شما عزیزان بسیجی در تمامی صحنه ها حاضر هستید. ما بیش از 90هزار شهید بسیجی داریم که در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم آل الله و دفاع از امنیت کشور جان خود را فدا کردند.

 

گفتنی است: در این جشنواره با اهدای لوح و هدیه از 51 نفر از نخبگان برتر علمی پژوهشی با حضور فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، رئیس خانه نخبگان بسیج استان چهارمحال و بختیاری و دیگر مسئولان تجلیل شد.

 

شایان ذکر است: نمایشگاهی از دستاوردهای علمی بسیجیان استان چهارمحال و بختیاری در قالب 12 غرفه، در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد دایر شده است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است